Francja, kwalifikacje do Ligue 2, Le Mans – GFC Ajaccio, 28/05/2019, godz: 20:45

W kwalifikacjach do Ligue 2, 18-ty zespół tej ligi, zmierzy się z zespołem plasującym się na trzecim miejscu w niższej lidze – w dwu meczowym starciu. Ajaccio skończyło zawody w Ligue 2, podczas gdy Le Mans grali w niżej notowanej Championnat National.

I właśnie gospodarze tego spotkania liczą na szczęśliwe rozstrzygnięcie dwumeczu. Statystycznie ekipa prezentuje się bardzo zacnie, gdyż zespół wygrał pięć ostatnich meczów z rzędu i strzelił dwa lub więcej goli w trzech z nich. W domu byli niepokonani w 16 z ostatnich 20 i strzelili dwa lub więcej goli w czterech z ostatnich pięciu. Tymczasem Ajaccio jest bez zwycięstwa w ostatnich siedmiu meczach i ostatnich dziewięciu w roli gości. Zgodnie z tym trendem, oczekuję, że Le Mans będzie miało lekką przewagę w tym meczu, niemniej nie zapominajmy z jakich lig te ekipy pochodzą.

Co ważne Ajaccio zagra w roli gospodarzy w drugim meczu, a jeśli zdobędą tutaj bramkę, dwumecz może być pod ich kontrolą. Wynika to z tego, że Le Mans tracąc co najmniej jedną bramkę w ośmiu z ostatnich dziewięciu spotkań u siebie, ma nikłe szanse na utrzymanie czystego konta w tym kluczowym meczu.

Typ:

„Obie drużyny strzelą gola” – @2.14

„Remis – nie ma zakładu (remis=zwrot) – 1” – @1.53

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *