Fox Bet partnerem Philadelphii 76ers

W ostatnich dniach dostała się do prasy informacja, że Fox Bet podpisał umowę o współpracy, z jednym z najbardziej innowacyjnych i przyszłościowych zespołów NBA, Philadelphią 76ers.

Fox Bet, to internetowa firma zajmująca się zakładami sportowymi, która powstała z połączenia pomiędzy The Stars group Inc. i Fox Sports. Co ciekawe, jest to pierwsze tego typu partnerstwo pomiędzy krajowym potentatem medialnym, a firmą zajmującą się zakładami sportowymi online. Fox Bet oferuje swoim klientom najlepszej jakości zakłady sportowe, z interaktywnymi programami, komentarzami ekspertów ekspertów i spostrzeżeniami najbardziej znanych w kraju komentatorów i analityków sportowych.

Co więcej, Fox Bet jest już autoryzowanym partnerem ligi NBA. Nowa umowa ma natomiast za zadanie zwiększyć rozpoznawalność marki i aplikacji, dzięki tradycyjnym, cyfrowym i społecznościowym zasobom 76ers, niestandardowym promocjom, ekspozycji na boisku i nie tylko. Zgodnie z umową, FOX Bet będzie także prezentowany na powtórkach ze spotkań na żywo, na Twitterze 76ers i stanie się partnerem radia 76ers emitowanego na zakresie fal 97.5 The Fanatic (WPEN) oraz innych treści offline i cyfrowych.

Robin Chhabra, dyrektor generalny FOX Bet powiedział, że możliwość powiązania marki FOX Bet z jedną z najbardziej znanych marek sportowych w historii NBA jest absolutnie ekscytująca.

Wykorzystując udaną promocję marki we wrześniu, ta wieloplatformowa umowa pozwala FOX Bet rozwinąć głębsze połączenie z fanami 76ers w Filadelfii, kontynuując także misję przybliżania klientów do sportu i zespołów, które kochają.

Adam Davis z kolei dodał także wyjątkowość FOX Bet, który po mistrzowsku dopracował swoją unikalną pozycję marki w USA jako doświadczony, długoletni europejski bukmacher, doświadczona firma medialna, a teraz powiązanie z 76ers, które dodatkowo przyciąga jego markę i produkt na rynku i społeczności sportowej w Filadelfii, Pensylwanii i New Jersey.

Z tego powodu Fox Bet przygotował także specjalną promocję dla fanów z Pensylwanii i New Jersey, którzy pobiorą aplikację mogilną i zarejestrują konto gracza w Fox Bet. Nowi użytkownicy mogą liczyć na freebet wartości 20 USD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.