Fortuna

fortunaMain2

Zezwolenie na przyjmowanie zakładów w Internecie wydane 23 stycznia 2012 r
Dyscyplin sportowych – 22
Live betting – Tak
Mobile betting – Tak
Live streaming – Tak

Sprawdź eFORTUNA

frtn1

FORTUNA jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej, działającej na podstawie decyzji Ministra Finansów.
Przedmiotem działalności FORTUNA zakłady online Sp. z o.o. jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych.

Załóż konto internetowe, a Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz zwrócimy Ci wkład za kupon, do 100zł! Jeżeli chcesz wykorzystać bonus w 100% zagraj za 114zł!

Dodatkowo możesz otrzymać bonus do 400zł! Wykonaj przelew w terminie 10dni od daty rejestracji iKonta. W ciągu 60dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od nas bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 400zł.

Screeny
Strona główna frtn3
Zakłady LIVE frtn4
Informacje
Nazwa FORTUNA
URL strony www.efortuna.pl
Rok założenia 1989
Telefon ——————-
E-mail Formularz
Plusy + – Minusy
  • bukmacher dostępny w języku polskim
  • wypłacalna i renomowana firma
  • brak limitów personalnych
  • okresowe promocje dla wszystkich graczy
  • możliwość wymiany punktów lojalnościowych na nagrody zgodnie z katalogiem
  • dostępna oferta zakładów na żywo tak w Internecie jak i w placówkach
  • dosyć bogata oferta
  • 12% podatku od każdego kuponu + 10% od wygranych powyżej 2280 PLN
  • niskie limity dla „rozpoznawalnych” mądrych graczy
  • bardzo duża marża, a zatem niskie kursy
Ranking
sc10 9.55 / 10
Ranking ogólny 9.55
Software / grafika 9
Wybór gier 10
Bonus powitalny 10
Promocje 10
Warunki obrotu 9
Jackpoty 9
Wpłaty / wypłaty 9
Obsługa klienta 10
Wypłacalność 10
Bukmacher o sobie
– Przedmiotem działalności FORTUNA zakłady online Sp. z o.o. jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. FORTUNA prowadzi działalność na podstawie decyzji Ministra Finansów RP. W zakładach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które przestrzegają regulaminu gry.
FORTUNA jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej, działającej na podstawie decyzji Ministra Finansów.
FORTUNA posiada obecnie sieć ponad 500 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski, zapewnia zatrudnienie dla około 1.000 pracowników.
FORTUNA od 1 stycznia 2014 jest głównym sponsorem Legii Warszawa – aktualnego wicemistrza Polski. Podpisany w listopadzie 2013 roku kontrakt będzie obowiązywał przez 3 lata.
FORTUNA to pewny i stabilny kapitał. Od października 2010 roku akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
FORTUNA to wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie. Firma należy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku, działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.
FORTUNA to dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług i ciągłe poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań. Jako pierwsza w Polsce na podstawie decyzji Ministra Finansów oferowała Klientom możliwość zawierania zakładów online oraz LIVE.
FORTUNA nieodłącznie związana jest ze sportem, stąd zaangażowanie w różnorodne inicjatywy sportowe oraz wsparcie lokalnych klubów sportowych. Z dumą od lat wspieramy FORTUNA Cieszyński Bieg, turnieje siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę piłkarską Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2010 i wiele innych.

zarejestruj

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 PLN