Fortuna zostanie sponsorem I ligi piłkarskiej

FORTUNA zakłady bukmacherskie od marca bieżącego roku uzyska status Oficjalnego Sponsora I ligi piłkarskiej. Miano Sponsora Tytularnego przypadnie firmie NICE POLSKA. 

Od wielu tygodni trwały negocjacje pomiędzy przedstawicielami I ligi oraz reprezentantami firm bukmacherskich. Informację o współpracy pomiędzy Fortuną a I ligą podał dzisiaj z rana Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego. Potwierdzenie w sieci pojawiło się na profilu Twittera Biznes & Sport:

Nasze źródła również potwierdzają podane powyżej pakiety sponsoringowe. Będą to drugie rozgrywki drużynowe posiadające tak dużego partnera bukmacherskiego po siatkarskiej Plus Lidze, której sponsorem jest firma forBET. Z firmą z branży hazardowej współpracuje również Ekstraklasa, której sponsorem tytularnym jest LOTTO.

Przypomnijmy, że dwa kluby występujące w I lidze posiadają już partnerów z branży bukmacherskiej. FORTUNA do końca bieżącego sezonu ma status Oficjalnego Sponsora Podbeskidzia Bielsko-Biała, natomiast STS do połowy 2018 roku będzie kooperować z Górnikiem Zabrze jako Sponsor Główny.

1 thought on “Fortuna zostanie sponsorem I ligi piłkarskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.