Fortuna z Podbeskidziem i GKS Katowice

foto: tspodbeskidzie.pl

Fortuna Zakłady Bukmacherskie podpisała umowy z Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz GKSem Katowice w ramach której firma otrzymała tytuł Oficjalnego Sponsora. Jej materiały reklamowe umieszczane będą na stadionie podczas meczów Podbeskidzia w Bielsku-Białej i GKSu Katowice, między innymi na ściance konferencyjnej a także w materiałach filmowych klubowej telewizji.

Liczy się dla nas region, chcemy wspierać klub dlatego zdecydowaliśmy się podpisać umowę sponsorską z Podbeskidziem. Dzięki temu, że mamy już doświadczenie w sponsoringu sportowym wiemy w jaki sposób angażować kibiców i wiemy jak współpracować z klubem z korzyścią dla nas, dla klubu i jego kibiców. – stwierdził Bartłomiej Płoskonka, nowy marketing manager Fortuny.

Umowa została podpisana do końca sezonu 2016/2017. O nadziejach związanych ze współpracą wypowiedział się również prezes Podbeskidzia Tomasz Mikołajko:

Ważne że udało się dopiąć umowę i że będziemy razem współpracować – myślę, że wyjdzie z tej umowy ciekawy, długofalowy projekt z korzyścią i dla Fortuny, i dla Podbeskidzia.

W piątek przy Bukowej w Katowicach Fortuna podpisała również umowę z miejscowym GKSem.

GKS Katowice jest znanym klubem w całej Polsce, cieszy się dużą renomą. Ma wiernych kibiców, dlatego zdecydowaliśmy się podpisać tę umowę. Wprowadzimy niestandardowe elementy promocji, które jeszcze nie były widziane. Na pewno katowiccy fani z tego skorzystają – wyjaśnia Bartłomiej Płoskonka.

fortuna_gks

Dzięki wzajemnej współpracy Klub Biznesu GKS Katowice zyskał kolejnego, potężnego sponsora, ale zyskają także kibice. Również Wiceprezes Marcin Janicki podkreśla, że ta wielopłaszczyznowa współpraca będzie korzystna dla wszystkich trzech stron.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania tej umowy. Fortuna to marka rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Nie wyobrażamy sobie rozpoczęcia tej współpracy bez uwzględnienia w niej kibiców. Pozostaje tylko cieszyć się, że udało się nawiązać współpracę – zapowiada Janicki.

Źródło: tspodbeskidzie.pl/gkskatowice.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.