Fortuna z Playtech dla polskich graczy

Playtech, wiodąca na świecie firma oferująca technologie hazardowe, ogłosiła, że Fortuna, największy operator zakładów sportowych w Europie Środkowo-Wschodniej, zakończył migrację swojego produktu w Polsce na platformę IMS Playtech.

Następuje to po uruchomieniu platform wielokanałowych Fortuny z Playtech na Słowacji i w Czechach, a następnie do dalszej integracji w Rumunii i Chorwacji.

Migracja jest ostatnim osiągnięciem Fortuna i Playtech w Europie Środkowej i Wschodniej, przy czym Chorwacja jest piątym krajem, który ma rozpocząć działalność w tym roku z IMS jako podstawową platformą gier i zintegrowanym z nią FEG Sportsbook. Polska jest obecnie krajem, w którym Fortuna może teraz zarządzać swoimi graczami z jednej platformy, zapewniając klientom jeszcze lepsze doświadczenia, a także ma możliwość korzystania z centrum zaangażowania graczy Playtech i narzędzi odpowiedzialnego hazardu.

Fortuna stała się wiodącym operatorem zakładów i gier w Europie Środkowej i Wschodniej, odkąd Playtech po raz pierwszy nawiązał współpracę z firmą w sierpniu 2016 r. Najważniejsze punkty tej współpracy to uruchomienie pierwszego kasyna online w Czechach.

Per Widerstrom, CEO Fortuna Entertainment Group, powiedział: „Nasze strategiczne partnerstwo z Playtech nadal stanowi integralną część naszych planów rozwoju, a także dotychczasowych sukcesów. Ta migracja zapewni polskim klientom wiodące wrażenia z użytkowania, a szerzej potwierdza naszą wiodącą pozycję we wszystkich kanałach dystrybucji w Europie Środkowej i Wschodniej.

Shimon Akad, dyrektor operacyjny Playtech, dodał: „To tylko kolejny krok w imponującej trajektorii rozwoju Fortuny i wiemy, że czeka nas jeszcze wiele nastepnych. Oprócz podkreślenia siły Playtech ONE jako rozwiązania w zakresie licencji, jest to również doskonały przykład tego, jak Playtech może być preferowanym dostawcą technologii dla firm, gdy rozwijają się i budują swoją ofertę na nowych rynkach. ”

2 thoughts on “Fortuna z Playtech dla polskich graczy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *