Fortuna z kolejną akcją w 1. lidze

Firma bukmacherska Fortuna po raz drugi mobilizuje kibiców drużyn występujących w piłkarskiej pierwszej lidze do pomocy potrzebującym.

Za każdego kibica, który w 12. i 13. kolejce przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1. Ligi sponsor tytularny rozgrywek przekaże złotówkę na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich, podopiecznych Fundacji Polsat.

– Cieszymy się, że nasz sponsor tytularny już po raz drugi powołał akcję „Fortuna Gdy Pełna Trybuna”. Kluby wraz ze swoimi lokalnymi społecznościami będą miały możliwość w prosty sposób pomóc potrzebującym. Liczę na to, że uda nam się przebić zeszłoroczny wynik, ponieważ wprowadzenie formuły baraży do rozgrywek pozytywnie wpłynęło na kluby, jak i kibicówpowiedział Marcin Janicki, prezes Fortuna 1. Ligi.

– Fortuna 1. Liga jest znana przede wszystkim z niezwykle wyrównanej rywalizacji o miejsce w tabeli oraz z lokalnych społeczności silnie zaangażowanych w życie klubów. Widząc jak w poprzednim sezonie fani zespołów pierwszoligowych potrafili włączyć się w naszą akcję wspierania najbardziej potrzebujących, mam nadzieję, że również tym razem tłumnie przyjdą na mecze swoich drużyn, by obserwować emocjonujące piłkarskie widowiska, przy okazji dokładając swoją cegiełkę do dzieła pomocy podopiecznym Fundacji Polsatzakończył Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.