Fortuna wprowadza sporty wirtualne do swojej oferty

W ramach umowy, która rozpoczyna się w 2019 r., produkty z firmy Inspired, w tym: Virtual Football, Virtual Horses, Virtual Greyhounds, Virtual Speedway i Virtual Motor Racing są teraz dostępne dla klientów Fortuna zakłady bukmacherskie w Polsce.

Firma Fortuna dostarcza wirtualne wyścigi konne, wirtualne wyścigi chartów i wirtualne wyścigi samochodowe firmy Inspired, między innymi w punktach stacjonarnych i w panelu online do innych jurysdykcji Europy Środkowej.

Steve Rogers, CCO Digital Games, Inspired Gaming Group, stwierdził:

„Miło mi poinformować, że produkty firmy Inspired są obecnie sprzedawane w polskich punktach sprzedaży detalicznej (punkty stacjonarne) w Fortunie, co rozszerza nasz światowy ślad wirtualnego sportu i jest całkowicie dostosowane do naszych długoterminowych klientów. Nie mogę się doczekać kontynuacji wdrażania przez firmę Inspired w całej sieci handlowej Fortuna zakłady bukmacherskie a także na żywo w Polsce w najbliższej przyszłości”.

Michał Hanak, Dyrektor ds. zakładów bukmacherskich Grupy Fortuna Game, dodał:

„Fortuna jest podekscytowana, że jako pierwsza wprowadza na polski rynek produkty do wirtualnych produktów firmy Inspired. Jesteśmy pewni, że otrzymają taką samą pozytywną branżową opinię, że wirtualne dyscypliny są coraz bardziej popularne wśród naszych klientów Fortuny, a ogłoszenie tego jest dowodem naszego zaangażowania w reagowanie na potrzeby rynku „.

Źródło: Yogonet

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 PLN

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *