Fortuna z tytułem, Totolotek i STS na podium

Fortuna

Do ostatnich minut ważyły się losy tytułu mistrzowskiego w Ekstraklasie, o który walczyły Legia, Jagiellonia, Lech oraz Lechia. Wszystkie te kluby grały w sezonie 2016/17 z logo legalnych bukmacherów na koszulkach.

Z wygrania ligi cieszyli się ostatecznie piłkarze Legii, którzy występują z logo Fortuny od początku 2014 roku. To już trzeci wspólny tytuł mistrzowski Legii i Fortuny, a możliwe że będą następne, ponieważ w grudniu 2016 podpisano nową umowę, która daje Fortunie tytuł sponsora głównego na kolejne trzy lata.

Sponsorem strategicznym Lecha (trzecie miejsce) jest z kolei Star-Typ Sport. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić trykoty „Kolejorza” bez logo STS, ale taki scenariusz jest możliwy gdyż aktualny kontrakt wkrótce wygasa. – Obecna umowa obowiązuje do końca czerwca. W sprawie dalszej współpracy prowadzimy rozmowy i po ich zakończeniu poinformujemy o rezultacie – poinformował goal.pl Paweł Rabantek z STS.

Lider polskiego rynku zakładów sportowych w mijającym sezonie współpracował na mniejszą skalę z także z Koroną Kielce, Pogonią Szczecin, Śląskiem Wrocław oraz spadkowiczami z Ekstraklasy – Górnikiem Łęczna i Ruchem Chorzów. Czy można oczekiwać zmiany „okrętu flagowego” STS w Ekstraklasie? Gdyby tak miało się stać to typowalibyśmy innego faworyta do zajęcia miejsca Lecha, a mianowicie Górnika Zabrze. Beniaminek ma nowy stadion i rzeszę wiernych kibiców, wśród których jest… prezes STS Mateusz Juroszek. – Kibicuję Górnikowi od dzieciństwa – przyznał w jednym z wywiadów. Póki co, Lech rozpocznie nowy sezon z STS gdyż pierwszy mecz eliminacji do Ligi Europy zaplanowano na 29 czerwca.

Całość czytaj na: goal.pl

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.