Fortuna, STS i Totolotek zamykają swoje lokale

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego i zaleceniami służb sanitarnych, Fortuna, STS i Totolotek zamknęły swoje punkty przyjmowania zakładów na dwa tygodnie.

Mateusz Juroszek, prezes STS poinformował na Twitterze , że punkty przyjmowania zakładów bukmacherskich STS zostaną zamknięte na okres dwóch tygodni. Analogicznie zrobiła Fortuna informując, że „W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego i zaleceniami służb sanitarnych, uprzejmie informujemy, że w trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników podjęliśmy decyzję o zamknięciu od 15.03 do 27.03 wszystkich własnych stacjonarnych Punktów Przyjmowania Zakładów Fortuny, jednocześnie rekomendując takie samo działanie naszym agentom”.

Z kolei Totolotek wystosował następujący komunikat: „W związku z zaistniałą sytuacją, informujemy że wszystkie PUNKTY PRZYJMOWANIA ZAKŁADÓW Totolotek od dnia 15 marca będą nieczynne. Ponowne otwarcie punktów planowane jest na 26 marca. Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów. Jednocześnie informujemy, że wszystkie zawarte kupony pozostają ważne, a wygrane będą wypłacane po otwarciu punktów”.

Z kolei bukmacher Superbet zamknął swoje lokale do odwołania!

Zarówno firmy, jak i redakcja e-playbet sugerujemy korzystanie z usług bukmacherów online!

5 thoughts on “Fortuna, STS i Totolotek zamykają swoje lokale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.