Fortuna na start. Bonus +14% dla klientów sieci stacjonarnej

Fortuna

Fortuna, największy legalny bukmacher w Polsce, stale poszerza sieć stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów. Ich liczba wynosi już 573, a do końca listopada otwartych zostanie co najmniej kilkanaście kolejnych. Specjalnie dla klientów nowo otwartych PPZ firma przygotowała akcję promocyjną „Fortuna na start”, która polegać będzie na podwyższeniu potencjalnej wygranej klienta aż o 14%!

Stacjonarne punkty przyjmowania zakładów to od lat niezwykle ważny segment działalności Fortuny. Firma cały czas planuje otwarcia kolejnych punktów, a suma wszystkich PPZ na koniec 2017 roku może przekroczyć 600. Chcąc docenić klientów preferujących tradycyjną formę zawierania zakładów oraz przekonać nowe osoby do skorzystania z oferty Fortuny, bukmacher otwiera możliwość zwiększenia wygranej na wszystkich postawionych kuponach.

[quote style=”1″ author=””]Ciągły rozwój sieci Punktów Przyjmowania Zakładów to istotny element strategii przyjętej przez Fortunę. Klienci, dla których pierwszym miejscem zawierania zakładów są punkty stacjonarne, to dla nas bardzo ważna grupa, dlatego pragniemy, by przy okazji otwierania nowych punktów Fortuny mogli oni otrzymać z gry jeszcze więcej. Dzięki nowej promocji ich potencjalna wygrana zwiększy się aż o 14%. Wierzymy, że akcja „Fortuna na start” zachęci do wizyty w naszych punktach również osoby niegrające do tej pory w zakładach bukmacherskich oraz klientów konkurencji – mówi Konrad Łabudek, dyrektor sprzedaży firmy Fortuna online zakłady bukmacherskie.[/quote]

Przez pierwsze sześć tygodni, po otwarciu nowego punktu Fortuny, każdy klient będzie mógł otrzymać dodatkowy bonus, dzięki któremu otrzyma szansę podwyższenia potencjalnej wygranej, aż o 14%. Bonus wyróżnia się także tym, że przyznawany w ramach akcji „Fortuna na start” obejmie wszystkie kupony, niezależnie od typu zakładu, liczby zakładów na kuponie czy wysokości stawki na każdym z nich.

Jedyny warunek, jaki musi spełnić obstawiający, to zgłosić pracownikowi punktu chęć wzięcia udziału w promocji przed zawarciem zakładu. Bonus automatycznie zwiększający wartość wygranej to ukłon w stronę klientów, dla których nowy punkt znajduje się w bardziej dogodnej lokalizacji oraz dla osób grających w pobliskich punktach stacjonarnych należących do konkurencji.

Promocja „Fortuna na start” jest dostępna zarówno dla klientów zarejestrowanych w programie Fortuna Klub Plus, jak również dla anonimowych. Przez cały czas trwania akcji klienci mogą zawierać dowolną ilość zakładów ze specjalnym bonusem, zwiększającym wartość potencjalnej wygranej. Promocja nie łączy się z SUPEROFERTĄ i HITEM DNIA.

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *