Fortuna sponsorem Zagłębia Sosnowiec

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie dołączyła do grona sponsorów Zagłębia Sosnowiec. Firma od dłuższego czasu wspiera kluby sportowe, a także rozgrywki, czego dowodem jest fakt, że bukmacher niedawno został oficjalnym sponsorem Nice 1 Ligi. 

Firma należy do Fortuna Entertainment Group największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20-letnie doświadczenie na rynku, działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Rumunii.

Umowę podpisał prezes Zagłębia S.A. Marcin Jaroszewski. – Bardzo się cieszymy, że pozyskaliśmy kolejnego sponsora, który mocno identyfikuje się nie tylko z całą ligą, ale dodatkowo z naszym klubem – przekazał prezes Zagłębia S.A., Marcin Jaroszewski.

Z ramienia Fortuny na podpisaniu umowy obecni byli Leszek Haba – Dyrektor Marketingu, Bartłomiej Płoskonka – Online Marketing Manager, Maciej Koprowicz – Specjalista ds. Sponsoringu. – Śląsk i Zagłębie zawsze były nam bliskie, nie tylko ze względu na fakt wywodzenia się firmy z tego regionu. Współpraca z Zagłębiem Sosnowiec pozwoli nam stanąć bliżej kibiców  i wesprzeć ich w przeżywaniu tego, co nas łączy, czyli sportowej pasji. Wierzymy, że to droga, która przyniesie obu stronom wymierne korzyści – powiedział Leszek Haba.

Źródło: Zagłębie Sosnowiec

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *