Fortuna Puchar Świata Deluxe Ski Jump

22 listopada podczas FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle wystartuje pierwszy w historii Fortuna Puchar Świata Deluxe Ski Jump w kultowej grze komputerowej.

Turniej Fortuna Deluxe Ski Jump, to pierwsze oficjalne Mistrzostwa Polski w Deluxe Ski Jump, grze która od lat elektryzuje nie tylko fanów skoków narciarskich. Od listopada do stycznia, każdy ma okazję zostać jej mistrzem, zapisać się na kartach historii wirtualnych skoków narciarskich i zdobyć wyjątkowe nagrody. Wystarczy być pełnoletnim i pojawić się w wyznaczonym czasie, w jednej z 8 lokalizacji w całej Polsce!

Seria turniejów eliminacyjnych wystartuje już 22 listopada w Wiśle podczas pierwszego weekendu Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2019/2020 i potrwa 2 kolejne miesiące, rozgrywając się w 8 miastach w Polsce.

Na zwycięzcę całego turnieju czeka wyjątkowa nagroda – wyjazd wraz z osobą towarzyszącą na Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich w Planicy. Ponadto w każdym z eliminacyjnych miast na zawodników czekają upominki, a na najlepszych cenne nagrody!

Sponsorem głównym całego wydarzenia jest Fortuna zakłady bukmacherskie, a organizatorem Polski Związek Narciarski.

Więcej informacji na www.fortunadsj.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *