„Fortuna” na Mistrzostwach istnieje naprawdę

Bukmacher FORTUNA dotrzymuje słowa, hojnie wynagradzając swoich Klientów od pierwszego dnia Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Bez haczyków i dodatkowych warunków.

Pierwsze podsumowania dokonane przez Fortunę pokazują, że zainteresowanie mundialową ofertą bukmachera zdecydowanie przerosło wcześniejsze szacunki. Wielką popularnością cieszą się promocje: Happy Hours, Mistrzowskie Wtorki, Spoko Typ, Ekspert+. Przez całe Mistrzostwa Fortuna wypłaca też graczom bonusy w gotówce i punktach lojalnościowych. Na dodatkowe środki mogą liczyć zarówno gracze wykazujący się doskonałym typerskim przeczuciem, jak również ci, którym czasami brakuje nieco szczęścia. Klienci typujący w trakcie Mistrzostw Świata tylko w czerwcu otrzymali od bukmachera bonusy w wysokości 3,24 mln zł. Kwota ta obejmuje bonusy przyznawane nowym i starym Klientom.

[quote style=”1″ ]”Cieszę się, że mundialowe propozycje Fortuny zostały tak dobrze przyjęte przez Klientów. Naszym celem było stworzenie prostych mechanizmów promocyjnych, by jak największa grupa graczy mogła skorzystać z oferty specjalnej i bonusów Fortuny. Długo przygotowywaliśmy się do tych Mistrzostw, dlatego patrząc na wyniki finansowe z ostatnich tygodni czujemy dużą satysfakcję” [/quote]- mówi Konrad Komarczuk, CEO Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Fortuna stawia na proste zasady. Brak w nich niezliczonej ilości gwiazdek czy konieczności wielokrotnego obrócenia kwotą bonusu. Godzinę przed każdym meczem Mundialu Klienci Fortuny mają możliwość gry z bonusem kursowym 1.14, dzięki któremu ich ewentualne wygrane są wyższe (bonus ten nie jest wliczany do wcześniej podanej ogólnej kwoty bonusów). Happy Hours nie obejmuje wyłącznie meczów piłkarskich Mistrzostw Świata, ale całą ofertę bukmachera, co ma szczególne znaczenie, gdy trwa także turniej tenisowy na kortach Wimbledonu i mecze eliminacyjne europejskich pucharów.

W bieżącym tygodniu odbędzie się też kolejna edycja Mistrzowskich Wtorków, przeznaczona dla obstawiających zakłady na żywo. Przed półfinałami i finałem dostępny będzie mundialowy zakład bez ryzyka, czyli Spoko Typ. To rzecz jasna nie wszystkie niespodzianki, jakie Fortuna przygotowała dla swoich Klientów w najbliższym czasie. Wkrótce po zakończeniu Mistrzostw do gry wrócą nasi ligowcy. Już niedługo bukmacher przedstawi swoje propozycje związane z rozgrywkami Ekstraklasy i I ligi.

Mistrzostwa Świata to czas ciekawych kuponów i dużych wygranych. Od 14 czerwca Fortuna wypłaciła wygrane w wysokości ponad 66 mln zł. Chociaż Mundial obfituje w zaskakujące wyniki, nie brakuje graczy, którzy potrafią przewidzieć nawet najbardziej nieoczywiste rozstrzygnięcia. Klienci Fortuny korzystając z wysokich kursów chętnie stawiają na meczowych faworytów, jak i na zdarzenia w tzw. zakładach specjalnych.

Najwyższa mundialowa wygrana na jednym kuponie to do tej pory 102 tys. zł. Na uwagę zasługuję też wyczyn Klienta, który poprawnie wytypował dokładne wyniki meczów Kolumbia-Japonia, Polska-Senegal i Rosja-Egipt, zgarniając 25 tys. zł, za postawione 5 zł.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *