Fortuna – jeden z najlepszych bukmacherów w kraju

Dlaczego Fortuna od lat jest w czołówce firm bukmacherskich działających na terenie Polski? Od kiedy ten podmiot funkcjonuje z sukcesami? Jaką ma ofertę dla użytkowników zainteresowanych hazardem?

Kiedy została założona Fortuna?

Fortuna powstała już w 1996 roku. Łatwo zatem obliczyć, że ta firma bukmacherka ma gigantyczne doświadczenie. To powoduje, że może oferować coraz to lepsze usługi. Warto podkreślić, że efortuna nie zamierza spoczywać na laurach. To zaś naprawdę bardzo ważna kwestia. Początkowo Fortuna działała tylko stacjonarnie. Wszak wtedy rynek zakładów bukmacherskich dopiero raczkował w Polsce. Szybko jednak okazało się, że rodacy lubią grać na pieniądze. Obecnie Fortuna ma wiele punktów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce. Gracze mogą jednak swobodnie obstawiać także na stronie internetowej. Aktualnie efortuna cieszy się natomiast sporym zainteresowaniem wśród typerów. Wszak możesz dzięki temu grać ze swojego domu, mieszkania, jadąc tramwajem, czy pociągiem itp. Warto na sam koniec tego akapitu rozwiać wątpliwości, co do legalności tej firmy. Ten podmiot bukmacherski działa w 100% zgodnie z prawem. To oznacza, że posiada stosowne dokumenty od Ministerstwa Finansów. Możesz tam zatem swobodnie inwestować zarobione pieniądze.

Atrakcyjny bonus na start

Dlaczego coraz więcej osób decyduje się obstawiać na stronie internetowej tego bukmachera? Warto zauważyć, że efortuna ma atrakcyjny bonus dla każdego nowego Klienta. Ogólnie możesz zgarnąć nawet… 2220 PLN. Co trzeba jednak zrobić, by tak się właśnie stało? Jakie są najważniejsze warunki tej promocji? Trzeba się oczywiście zarejestrować. Pierwszy zakład jest bez żadnego ryzyka. Jeśli zatem przegrasz, otrzymasz zwrot aż do 200 PLN. Dodatkowo za samo wykonanie rejestracji otrzymasz 20 PLN od tego bukmachera internetowego (w postaci 2800 punktów WKP). To nie wszystko. Poza tym można bowiem otrzymać bonus aż do 2000 PLN (dokładna kwota jest zaś zależna od premierowego depozytu).

 

Co wyróżnia Fortunę na tle innych?

Na pewno są to Happy Hours. Jeśli wybierzesz takiego buka online, jak efortuna, to będziesz mógł… grać bez podatku. I to całkowicie legalnie! Oczywiście, są pewne warunki, które muszą być przez Ciebie spełnione, by tak się rzeczywiście stało. Jakie dokładnie? Na szczęście nie są one zbyt restrykcyjne. W promocji biorą udział tak naprawdę wszystkie kupony akumulowane. Musisz postawić minimum trzy zdarzenia o kursie co najmniej 1.30. Dzięki temu zgarniesz dodatkowy bonus, a Twoje wygrane będą jeszcze wyższe! Prawda, że brzmi znakomicie? Co więcej, nie musisz podejmować w tym aspekcie żadnych dodatkowych działań. Wszak efortuna ma wszystko zautomatyzowane na tej płaszczyźnie. Jeśli zatem postawisz kupony kwalifikujące się do Happy Hours, to od razu bonus zostanie przyznany.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Warto wiedzieć, że jest ona dostępna nie tylko dla użytkowników stron internetowych. Nie ma przeszkód, by z niej skorzystać typując mecze w punktach stacjonarnych, czy poprzez aplikację mobilną.

Rejestracja bez przesyłania skanów dowodów osobistych

Dla wielu graczy to znakomita wiadomość. Od teraz nie trzeba już koniecznie przesyłać skanu dowodu osobistego, by potwierdzić w 100% swoją tożsamość (jest to zaś wymagane, by można było wypłacić pieniądze). Warto zauważyć, że od pewnego czasu Fortuna współpracuje bowiem z Krajową Izbą Rozliczeniową. Na mocy tej kooperacji została wdrożona usługa mojeID. Dzięki niej weryfikacja tożsamości typera odbywa się tak naprawdę za pomocą bezpiecznego logowania (do systemu bankowego konkretnego gracza). Nie da się ukryć, że to spore ułatwienie. Poza tym można zaoszczędzić czas. Warto wiedzieć, że niektórzy nie byli zaś skłonni do przesyłania skanów swoich dowodów osobistych. Obawiali się bowiem, że wpadną one w niepowołane ręce (oczywiście, nie jest to możliwe, biorąc pod uwagę najlepsze firmy bukmacherskie). Niemniej jednak teraz można skorzystać z tej opcji, która dla wielu jest bardziej bezpieczna.

Na podstawie: rzeszowska24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.