Fortuna na dłużej z GKS-em Katowice

Umowa o współpracy GKS-u Katowice z Zakładami Bukmacherskimi Fortuna została przedłużona o dwa lata!

Na mocy zawartej umowy Fortuna wciąż będzie wspierać nasz klub jako Oficjalny Sponsor GKS-u Katowice. – Fortuna to dla nas bardzo istotny partner. Bardzo się cieszymy, że przedłużyliśmy współpracę aż o dwa lata. To oznacza, że budujemy mocne relacje, a Fortuna staje się jednym z filarów naszego Klubu Biznesu – podkreśla Marcin Ćwikła, dyrektor ds. sprzedaży GKS-u.

Fortuna to najdłużej działająca i jedna z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej. Organizuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. Swoim klientom oferuje zakłady na najważniejsze wydarzenia sportowe w Polsce i na świecie, niemal w każdej dyscyplinie.

Cieszymy się z osiągnięcia porozumienia w sprawie przedłużenia umowy sponsorskiej. Współpraca z GieKSą układa się po myśli obu stron, więc naturalnym działaniem była z naszej strony decyzja o chęci przedłużenia obowiązującej umowy. Przed naszym partnerem rysują się emocjonujące lata, podczas których Fortuna pragnie wspierać klub oraz aktywizować wyjątkową społeczność kibiców katowickiego zespołu – mówi Konrad Komarczuk, Prezes Fortuny zakładów bukmacherskich.

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.