Fortuna bonus – ile może zyskać nowy gracz?

Bukmacher Fortuna oferuje bonus powitalny, który można odebrać w dwóch transzach: zakładzie bez ryzyka 100 PLN i w doładowaniu depozytu do 400 PLN. W standardzie łączna bonifikata to 500 PLN na start.

Zakłady bukmacherskie Fortuna po nowelizacji ustawy hazardowej szybko nabrały wiatru w żagle. Dynamiczny przepływ klientów od zagranicznych bukmacherów nakręcił koniunkturę. Fortuna stała się atrakcyjnym miejscem do grania i obok STS jest najczęściej wybieranym legalnym bukmacherem przez nowych klientów w Polsce.

Popularność Fortuny to efekt rozbudowanej oferty zakładów, dobrych kursów, nowych narzędzi i bonusów powitalnych. Fortuna oferuje niższy bonus na start niż konkurencja, ale z przejrzystym regulaminem, który szybko rozumieją nowi klienci. Zakład bez ryzyka od zawsze cieszył się dużym uznaniem początkujących typerów, a dodatkowo w Fortunie zdobyć można również bonus od depozytu.

W klasycznej promocji nowi gracze Fortuny mogą odebrać bonus powitalny o wartości 500 PLN. O czym jednak powinien pamiętać nowy klient? O tym, że Fortuna oferuje kod promocyjny, który powiększa bonus. Rejestracja konta przy użyciu specjalnego kodu może skutkować zyskaniem dodatkowych pieniędzy!

Bonus w Fortunie dostępny jest dla nowych graczy rejestrujących konto w serwisie efortuna.pl. Najpierw klient otrzymuje od bukmachera zakład bez ryzyka (do wykorzystania w ciągu 10 dni), a później bonus od depozytu, który maksymalnie może wynieść 400 PLN. Aby odebrać jeden i drugi bonus należy wpłacić na konto własne środki finansowe. Depozyty składać można przy użycie któreś z metod: PayU, Tpay, BLIK, VISA, MasterCard i Skrill.

Główne założenia promocji Fortuny dotyczą bonusu od depozytu. Zakład bez ryzyka nie podlega obrotowi i gracz, który uzyska zwrot stawki może dowolnie zarządzać swoim budżetem. Ci, którzy chcą drugi z bonusów Fortuny – muszą spełnić warunki obrotu. Aby otrzymać bonus od depozytu 100% należy w ciągu 30 dni obrócić czterokrotnie kwotę pierwszej wpłaty. Do obrotu zaliczają się tylko zakłady AKO złożone z minimum 3 typów z kursem minimalnym 1.90.

Po wykorzystaniu bonusu powitalnego Fortuna daje kolejne możliwości w promocjach. Fortuna Klub Plus to program lojalnościowy, gdzie dostępne są nagrody rzeczowe i bonusy. Bukmacher oferuje również okresowe promocje na mecze Ligi Mistrzów (Happy Hours), spotkania polskiej reprezentacji i turnieje rangi Mistrzostw Świata czy Euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.