Formuła 1, Grand Prix Węgier – wyścig, 04/08/2019, godz: 15:10

Po niesamowitych kwalifikacjach na torze Hungaroring i pierwszym polu startowym Maxa Verstappena w karierze, przed nami zapowiada się emocjonujący wyścig o Grand Prix Węgier.

Oprócz pierwszego Pole Position dla Maxa Verstappena, zaskakujący wynik osiągnął w kwalifikacjach kolega zespołowy Roberta Kubicy. George Russell bowiem wystartuje do niezielnych zawodów z 16 pola startowego – co jest najlepszym wynikiem tego młodego zawodnika, jak i najlepszym wynikiem ekipy Williams w tym sezonie.

Ze względu na małe różnice pomiędzy kierowcami z czołówki stawki, stosunkowo dużą liczbę okrążeń w wyścigu, dość ciężko oszacować jest, kto wygra te zawody. Tym samym, skupmy się na innych zakładach. Ciekawą opcją wydaje się być zakład na Kimiego Raikkonena, że osiągnie Top10.  „Iceman” w szesnastu startach do Grand Prix Węgier, aż dziewięciokrotnie znajdował się na podium, co świadczy o tym, że Fin potrafi osiągać dobre wyniki na tym torze. Zakładem dla odważniejszym może być liczba sklasyfikowanych kierowców.

Typy:

„GP Węgier wyścig – Top 10 – Kimi Raikkonen” – @1.70

„Grand Prix Węgier – Liczba sklasyfikowanych kierowców – poniżej 17.5” – @1.70

Typer: PK (forBET)

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *