forBET wierzy w PGE Skrę

W forBET wszyscy jesteśmy wielkimi kibicami sportu. PGE Skra Bełchatów wiele razy dostarczała nam mnóstwo pozytywnych emocji. Jesteśmy firmą, która zawsze mierzy w najwyższe cele i bardzo cieszymy się z możliwości współpracy z klubem, który też zawsze gra o pierwsze miejsce – mówi dyrektor ds. Marketingu w forBET Piotr Sienkiewicz. Firma przed rozpoczęciem sezonu dołączyła do grona sponsorów bełchatowskiego klubu.

Marzeń o złocie nie ukrywają także w zespole PGE Skry. – Wspólnie stawiamy sobie zawsze najwyższe cele. W meczu o Superpuchar oglądaliśmy przedsmak tego, co możemy pokazać w sezonie. Wierzę, że ta grupa będzie walczyła o Mistrzostwo Polski oraz jak najlepszą grę w Lidze Mistrzów i Klubowych Mistrzostwach Świata – przyznaje Prezes Konrad Piechocki. – W każdym roku staramy się stworzyć drużynę, która sięgnie po wszystkie zamierzone cele. Mam nadzieję, że stworzymy dobry klimat i będziemy się wszyscy dobrze bawić. Jeśli stworzymy sobie pozytywne warunki do pracy, na pewno wyniki, których każdy z nas oczekuje, same przyjdą – podkreśla kapitan Mariusz Wlazły.

W meczu o Superpuchar bełchatowianie pokonali aktualnego mistrza Polski – ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. MVP tego spotkania uznano Bartosza Bednorza.

Cieszę się z naszego składu, naprawdę możemy stworzyć zgraną paczkę i powalczyć o medale. O te złote – komentuje przyjmujący PGE Skry.

Zarejestruj się w FORBET i odbierz BONUS do 600 PLN

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *