ForBET obiera górniczy kierunek

ForBet

Zakłady bukmacherskie ForBET stale powiększają grono wspieranych przez siebie drużyn sportowych. Po ogłoszonych w ostatnim czasie kontraktach z zespołami żużlowymi, dziś przedstawiciele firmy poinformowali o podpisaniu umowy z I ligowym GKS Tychy. To kolejna drużyna piłkarska w talii ForBET’u, w której są już Stomil Olsztyn, Motor Lublin, RKS Radomiak Radom i ŁKS Łódź.

Logotypy zakładów bukmacherskich pojawiły się już w trakcie sobotniego spotkania ze Stomilem Olsztyn. ForBET będzie widoczny na spodenkach piłkarzy oraz Stadionie Miejskim. Dodatkowo logo firmy pojawi się także po wywiadach oraz w social mediach klubu.

[numblock num=”” style=”2″]Rozpoczęcie współpracy marki ForBET z klubem piłkarskim GKS Tychy, to kolejny etap naszej strategii rozwoju polskiego sportu. Drużyna z takimi tradycjami, nowoczesnym stadionem oraz niesamowitymi kibicami zasługuje na to, aby wspierać ją w walce o najwyższe cele – powiedział Robert Grzeszczyk, Prezes zakładów bukmacherskich ForBETWiemy jak ciężko wszyscy w Tychach pracowali w poprzednim sezonie na awans drużyny do I ligi. Teraz kiedy zespół jest już na zapleczu Ekstraklasy chcemy dzięki naszemu wsparciu razem z zawodnikami, władzami GKS oraz kibicami wyznaczać sobie kolejne, śmiałe cele. Liczę, że wspólnie przyjdzie nam jeszcze świętować wielkie chwile dla tego klubu – dodał prezes Grzeszczyk[/numblock]

GKS Tychy z ForBET związał się do czerwca 2019 roku. Na podstawie umowy firma będzie przekazywać klubowi stałą kwotę. Na tym jednak nie koniec. Ważną rolę odegrają także kibice. Dodatkowe pieniądze dla klubu będą uzależnione właśnie od ilości fanów GKS Tychy oraz zawieranych przez nich zakładów. Na stronie internetowej można znaleźć link, przez który fani „Trójkolorowych” rejestrują się na stronie sponsora.

[numblock num=”” style=”2″]To bardzo ważny dzień dla GKS Tychy. W naszej licznej rodzinie sponsorów powitaliśmy kolejnego, bardzo ważnego partnera. ForBET to obecnie czołówka bukmacherów w naszym kraju. Jestem przekonany, że podpisanie umowy pomoże w realizacji naszych celów. Nowoczesna struktura partnerstwa sprawia, że zarówno klub, sponsor jak i kibice będą czerpali korzyści z tej współpracy – dodaje Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.[/numblock] [numblock num=”” style=”2″]Model współpracy jest atrakcyjny zarówno dla klubu jak i jego sympatyków. Chcemy wspierać drużynę i jednocześnie dać możliwość każdemu kibicowi GKS Tychy uczestnictwa w tym projekcie. Nasz kontrakt to przykład współpracy sponsor-klub na zasadach „WIN-WIN” – dodaje Piotr Sienkiewicz, dyrektor ds. marketingu w ForBET.[/numblock]

Tak jak w przypadku poprzednich kontraktów obie strony nie ujawniają jego wysokości, ponieważ składać się on będzie z dwóch stawek. Umowa została zawarta na okres 15 miesięcy – od kwietnia 2017 r. do czerwca 2018 r. Na jej podstawie ForBET przekazywać będzie klubowi stałą kwotą pieniężną, a także kwotę, która zależna będzie od ilości kibiców GKS Tychy, którzy zostaną klientami firmy oraz od zakładów, jakie będą oni zawierać.

1 thought on “ForBET obiera górniczy kierunek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.