ForBET nowym partnerem ŁKS Łódź

Bukmacher internetowy forBET został nowym sponsorem piłkarzy ŁKS. Klub będzie zarabiał na zakładach zawieranych przez jego kibiców.

Tym partnerem jest nowy, legalny bukmacher na polskim rynku – firma forBET. W ofercie forBET od początku sezonu znajdują się zakłady na III ligę, a przedstawiciele firmy zapowiadają bogatą ofertę zakładów na mecz ŁKS – RTS Widzew Łódź.

Umowa została podpisana na rok, a reklama nowego sponsora znajdzie się na spodenkach piłkarzy łódzkiej drużyny. Obie strony nie ujawniły kwoty, która trafi na konto ŁKS, ale wiadomo, że będzie ona uzależniona od liczby zakładów zawieranych przez kibiców łódzkiej drużyny.

– Są to właściwie dwie umowy, bo do jednej będzie wpisana stała kwota, a w drugiej kwota będzie zmienna, zależna od tego, jak wielu kibiców ŁKS zostanie naszymi klientami i jak im będzie szło – mówi Robert Grzeszczyk, prezes firmy Casino Games, która jest właścicielem marki forBET.

Kibice, którzy będą chcieli zawierać zakłady i jednocześnie wspomagać klub będą musieli zarejestrować się przez link, który zostanie umieszczony na stronie internetowej ŁKS.

To kolejna umowa sponsoringowa nowej na polskim rynku firmy bukmacherskiej. Kilka dni temu przedstawiciele podmiotu poinformowali o rozpoczęciu współpracy z Plusligą. To także początek interesującej rywalizacji bukmacherskiej w Łodzi, ponieważ sponsorem Widzewa jest firma LVBet.

Źródło: dzienniklodzki.pl/lodzkifutbol.pl/własne

bonus-w-forbet-50-do-600 (1)

2 thoughts on “ForBET nowym partnerem ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.