ForBET magnesem na sukcesy klubów ekstraklasowego zaplecza

forBet

Legalny polski bukmacher ForBET w bieżącym sezonie jest sponsorem pierwszoligowych Stomilu Olsztyn i GKS-u Tychy, drugoligowych Odry Opole i Radomiaka Radom oraz trzecioligowych Motoru Lublin i ŁKS-u.

I liga utrzymana

Stomil i GKS po wczorajszych meczach mogą już cieszyć się z utrzymania w I lidze. Pomimo porażek obu ekip (tyszanie ulegli 1:4 Stali Mielec, a Stomil przegrał 0:1 w Bytowie) lepsze bilanse w starciach z Bytovią dają im miejsce nad kreską.

Od 15. pozycji, która skutkuje walką w barażach, obie ekipy spod szyldu ForBETu oddzielają trzy punkty.

Podwójny awans?

Kilka dni temu ForBET objął też sponsoring nad Odrą Opole, którą niebawem zobaczymy wśród zespołów z aspiracjami na Ekstraklasę.

[numblock num=”” style=”3″]Jako polska firma angażujemy się w wiele różnych inicjatyw sportowych. Ważne jest jednak dla nas to, że chcemy wspierać kluby mocno osadzone w lokalnych społecznościach, a takim jest właśnie Odra. Widzimy potencjał w tym projekcie i stąd decyzja o podpisaniu umowy – powiedział Robert Grzeszczyk, Prezes marki. – Klub, który spędził 22 sezony w Ekstraklasie jest ważnym elementem historii polskiej piłki nożnej i jego miejsce jest w rozgrywkach centralnych. Mam nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu zobaczymy w przyszłości zawodników Odry Opole na ekstraklasowych boiskach – dodaje prezes Grzeszczyk.[/numblock]

Przed ostatnią kolejką II ligi znany jest już też komplet drużyn, które za rok zagrają klasę wyżej. Poza wspomnianą Odrą, awans zapewniły sobie także Raków Częstochowa i Puszcza Niepołomice. Ci ostatni stuprocentową pewność promocji do I ligi uzyskali dzięki porażce Radomiaka Radom z Legionovią. Prowadzony przez Roberta Podolińskiego Radomiak również jest jednak jednym z kandydatów do awansu, gdyż zapewnił sobie grę w barażach. Te spotkania odbędą się 11 i 19 czerwca.

Więcej czytaj na: goal.pl

Zarejestruj się w FORBET i odbierz BONUS do 600 PLN

About Author

1 thought on “ForBET magnesem na sukcesy klubów ekstraklasowego zaplecza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *