ForBET i Śląsk Wrocław otworzyli klubowy pub

Spotkanie z piłkarzami i dyrektorem sportowym, konkursy, wspólne oglądanie meczów Ligi Mistrzów i darmowy szwedzki stół – to wszystko czekało na kibiców Śląska, i nie tylko ich, podczas wtorkowego otwarcia klubowego pubu Winners Sports Bar Śląsk Wrocław.

Osoby, które przyszły na rozpoczęcie działalności nowego pubu mogły spotkać się, porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie lub poprosić o autograf piłkarzy wrocławskiego klubu i jego dyrektora sportowego – Dariusza Sztylkę.

Ostatni z wymienionych wspomniał również o swojej karierze piłkarskiej i wytypował zwycięzców wtorkowych meczów Ligi Mistrzów. Sztylka przez wiele lat był kapitanem wrocławskiej drużyny, a w sezonie 2011/2012 wywalczył z nią mistrzostwo Polski.

Oprócz wymienionych atrakcji, goście wtorkowej imprezy obdarowywani byli gadżetami sponsorów Śląska, a osoby, które okazywały się najlepsze w przygotowanych konkursach otrzymywały również przedmioty z emblematami klubowymi, m.in. szaliki i maskotki.

Nowy bar Śląska znajduje się przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36 we Wrocławiu i jest czynny codziennie. To właśnie tam kibice będą mogli wspólnie oglądać mecze swojej drużyny i budować dobrą atmosferę wśród kibiców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa