Fonbet z Primera Division

Rosyjski bukmacher Fonbet stał się oficjalnym partnerem hiszpańskiej La Liga w ramach trzyletniej umowy, której celem jest promocja marki za pośrednictwem Project11.

Alina Yakirevich, dyrektor marketingu Fonbet, powiedziała:  [quote style=”1″ author=””]„To ważne dla nas, że staliśmy się partnerem najsilniejszej ligi piłkarskiej na świecie. W zeszłym sezonie rozgrywki LaLiga w Rosji cieszyły się jednym z największych zainteresowań publiczności.W tym sezonie zaplanowaliśmy kilka wspólnych działań z LaLiga, w tym wycieczkę na El Clasico dla naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że będzie to długofalowe i skuteczne partnerstwo.”[/quote]

Zgodnie z warunkami umowy, Fonbet ma eksponować swoją markę w czasie meczów czołowych drużyn. Obecnych mistrzów Barcelony i zwycięzcy Ligi Mistrzów, Realu Madryt.

Ponadto Fonbet wyszczególnia, że ​​przygotowano szereg „ekscytujących akcji” dla klientów i szerszej społeczności piłkarskiej, w tym rozdania cennych nagród.

Grégory Bolle, szef Global Partnerships w LaLiga, skomentował: [quote style=”1″ author=””]”Fonbet jest wiodącą marką bukmacherską w Rosji, strategicznym rynku dla LaLigi, na którym od roku 2016 jesteśmy obecni,dzięki naszemu innowacyjnemu programowi Global Network. Partnerstwo jeszcze bardziej wzmacnia relacje z agencją Project11 i najlepszą ligą na świecie, LaLiga. Stworzenie możliwości ekspansji i penetracji na nowych rynkach jest rzeczywistością. Naszym celem jest zawsze rozwijać się na nowych terytoriach i przybliżać LaLigę do naszych fanów na całym świecie. „[/quote]

Bardziej szczegółowe informacje dotyczące umowy zostaną opublikowane we właściwym czasie, wraz z konferencją prasową, która będzie miała miejsce w przyszłym tygodniu w Moskwie.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *