Finlandia, Veikkausliiga, Inter Turku – Ilves, 31/05/2019, godz: 17:00

Inter Turku jest najlepszą drużyną w lidze i słusznie znajdują się na szczycie tabeli. Są także jedyną ekipą, która pozostała niepokonana w ciągu ostatnich pięciu dni meczowych. Do tego strzelili najwięcej bramek i wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań ligowych.

W zbliżającym się spotkaniu punktem kulminacyjnym gry będzie z pewnością niezwykła obrona Ilves. Stracili tylko dwa gole w dziewięciu meczach i tylko jednego na wyjeździe. Aby jednak to uzupełnić, do tej pory strzelili tylko sześć bramek w lidze.

Wraz z tym w dziewięciu z ostatnich dziesięciu meczów padło mniej niż 2,5 bramki, a także w pięciu z ostatnich sześciu meczów na tym stadionie. Tym niemniej, podążając tym trendem, spodziewam się dwóch lub mniej bramek w tym meczu.

Biorąc pod uwagę przewagę własnego boiska Interu, a także fakt, że są oni liderami, przewaga jest po stronie gospodarzy. Co więcej, wygrali cztery z ostatnich pięciu meczów i trzy ostatnie w domu. Z drugiej strony Ilves przegrali przypadkowo na wyjeździe ostatnią grę.

Wygląda zatem na to, że po ciężkim meczu jednak to gospodarze w tym meczu będą górą.

Typ:

„Poniżej 2.5 gola” – @1.54

„Remis – nie ma zakładu (remis=zwrot)? – Inter” – @1.54

Typer: PK (forBET)

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *