FC Barcelona – Real Madryt, 18/12, godz: 20:00, stadion, Camp Nou

Już w zbliżającą środę będziemy światkami największego spektaklu nowoczesnej piłki nożnej na świecie! Naprzeciw siebie staną bowiem FC Barcelona i Real Madryt.

Spotkanie to nosi miano bardziej popularnego niż niektóre ze spotkań Mistrzostw Świata czy Europy. Tegoroczne „El Clasico” jest o tyle wyjątkowe, że oba rywalizujące zespoły mają w tabeli po tyle samo punktów. W tym pojedynku atut własnego boiska nie ma wielkiego znaczenia, bowiem, osiem z ostatnich dziesięciu spotkań padło łupem gości. Ponadto, Real Madryt nie wygrał od sześciu spotkań z drużyną Ernesto Valverade, a ostatnie dwa starcia zakończyły się wygraną FC Barcelony.

Jeśli chodzi o statystykę, to na tym stadionie, w szesnastu poprzednich starciach zanotowano bramki strzelane przez obie z ekip. Niemniej, w tym pojedynku problemem może okazać się forma drużyny Realu Madryt w meczach wyjazdowych. „Królewscy” nie wygrali 12 z ostatnich 19 spotkań wyjazdowych. Ponadto w ich szeregach zabraknie kilku podstawowych graczy, co przy niemal pełnym składzie Barcelony czyni tą ekipę faworytem do wygranej.

Typ na mecz:

„1” – @1.75

Typer: PK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *