expekt_logo_main

Licencja – Malta
Wersje językowe (14), mi.in.:
flagibetsson
Dyscyplin sportowych – 40+
Live betting – Tak
Mobile betting – Tak
Live streaming – Tak

Zarejestruj się w Expekt

expekt_banner1Expekt jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów internetowych nie tylko na polskim, ale również europejskim rynku, który działa na od 1999 roku. Firma ta wyróżnia się przede wszystkim wysokimi kursami, szeroką ofertą na różne dyscypliny sportowe, a także coraz bogatszą ofertą bonusową nakierowaną nie tylko na nowego klienta, ale także tych, którzy już w Expekcie grają.
boniekwitaExpekt przygotował premię dla nowych graczy w postaci Cashbacka do 222 złotych na pierwszy zakład wniesiony na stronie. By wziąć udział w tej promocji wystarczy zarejestrować się na stronie Expekt, dokonać pierwszej wpłaty (w wysokości co najmniej 15 złotych), a następnie dokonać pierwszego zakładu na zdarzenie trzydrogowe (np. 1X2 w piłce nożnej). Jeśli gracz go nie trafi równowartość tego zakładu zostanie zwrócona graczowi aż do 111 złotych.

Screeny
Strona główna expektscreen1
Live betting expektscreen2
Informacje
Nazwa Expekt
URL strony www.expekt.com
Rok założenia 1999
Wypłacalność 98.65%
E-mail [email protected]
Plusy ++++++ – Minusy
  • Duży wybór dyscyplin
  • Szybkie wpłaty i wypłaty
  • Doskonała polska obsług klienta
  • Ciekawe promocje
  • Profesjonalna strona startowa
  • Mobilna wersja na tablet i smartfon
  • Nieco skomplikowana nawigacja
Ranking
sc10 9.55 / 10
Ranking ogólny 9.55
Software / grafika 9
Wybór gier 10
Bonus powitalny 10
Promocje 10
Warunki obrotu 9
Jackpoty 9
Wpłaty / wypłaty 9
Obsługa klienta 10
Wypłacalność 10
Opis
Expekt jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów internetowych nie tylko na polskim, ale również europejskim rynku, który działa na od 1999 roku. Firma ta wyróżnia się przede wszystkim wysokimi kursami, szeroką ofertą na różne dyscypliny sportowe, a także coraz bogatszą ofertą bonusową nakierowaną nie tylko na nowego klienta, ale także tych, którzy już w Expekcie grają. Jednym z chwytów marketingowych mających przyciągnąć do Expekt nowych klientów było pozyskanie Ambasadorów marki, którymi byli m.in byli piłkarze Fredi Bobic w Niemczech czy Glenn Stromberg w Szwecji, a także trener Sepp Piontek. W Polsce funkcję tę nadal pełni prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

 

About Author