EXCEL ESPORTS ogłasza Beyond NRG oficjalnym partnerem w zakresie napojów energetycznych

Brytyjska marka kultury gier konkurencyjnych EXCEL ESPORTS z radością ogłasza Beyond NRG jako oficjalnego partnera ds. Napojów energetycznych dla swoich składów League of Legends European Championship (LEC) i Northern League of Legends Championship (NLC), a także nowo utworzonego zespołu VALORANT.

Współpraca pomiędzy EXCEL i Beyond NRG będzie oparta na wspólnych celach poprawy wyników graczy poprzez dobre samopoczucie i manifest EXCEL „Power of Better”.

Poza NRG będzie napędzać League of Legends i VALORANT graczy EXCEL, aby pomóc im działać na najwyższym poziomie, jednocześnie zapewniając, że spożywają zdrowe składniki, które spełniają ich konkurencyjne wymagania i środowiska. Unikalna formuła napoju energetycznego Beyond NRG konsoliduje najlepsze składniki, które pomagają radzić sobie ze stresem i presją, zwiększają reakcje i centralną komunikację, dostarczając organizmowi mieszankę witamin i nootropów. Koncentrując się na dobrym samopoczuciu fizycznym i psychicznym, EXCEL i Beyond NRG będą wspólnie pracować nad treściami i doświadczeniami, które pokażą, jak poprawa nigdy się nie kończy.

W tym miesiącu EXCEL ogłosił swoje wejście do VALORANT, jednego z najszybciej rozwijających się e-sportów na świecie, podpisując kontrakt z wschodzącym Davidem „Davidp” Prinsem, który przejął rolę kapitana. Koncentrując się strategicznie na zdefiniowaniu struktury przywództwa, EXCEL ma ogłosić swoją kadrę trenerską, a następnie pełny skład w przyszłym tygodniu. Poza NRG będzie wspierać podejście zespołu do wyników, wyznaczając ambitne cele na VALORANT Champions Tour.

Założona w 2014 roku, EXCEL ESPORTS to konkurencyjna marka gier osadzona w brytyjskiej historii e-sportu, z wieloletnim zaangażowaniem w pielęgnowanie talentów e-sportowych własnych i europejskich. Jako inna brytyjska marka, Beyond NRG będzie wspierać misję EXCEL polegającą na rozwijaniu brytyjskiej sceny e-sportowej. W miniony weekend BTXL wygrał swój pierwszy wiosenny split NLC, umacniając swoją pozycję jako najlepszy zespół w Wielkiej Brytanii i Skandynawii. Dzięki biletowi na EU Masters BTXL zmierzy się teraz z najlepszymi zespołami regionalnymi w Europie.

„Napoje energetyzujące mogą być znane z wysokiego poziomu cukru i nienaturalnych składników, więc wspaniale jest móc współpracować z Beyond NRG, który koncentruje się na naturalnych właściwościach kofeiny i zawiera dużo witamin. Utrzymanie właściwej koncentracji może mieć wpływ na wygraną lub przegraną. Beyond NRG naprawdę rozumie potrzeby profesjonalnych graczy e-sportowych i stworzył produkt, który nie tylko pozwoli nam zachować nasze wartości, ale także napędza naszych graczy w zrównoważony i zdrowy sposób ”

– powiedział Fabian Broich, Head of Performance, EXCEL ESPORTS

 

„Podczas naszych pierwszych spotkań z Head of Performance, Fabianem Broichhem, zrozumieliśmy, że wsparcie żywieniowe jest najważniejsze zarówno dla Beyond, jak i EXCEL. Naprawdę wierzę, że nasze misje są wyrównane w ten sposób, zdrowe serce, zdrowy umysł i dominacja w e-sporcie. Jestem wyjątkowo podekscytowany możliwością wspierania nowego działu VALORANT EXCEL. Uważamy, że jest to najszybciej rozwijająca się gra rywalizacyjna w e-sporcie i jestem podekscytowany, że możemy wesprzeć EXCELa od samego początku ich nowej przygody ”

– skomentował Billy Webb, założyciel i dyrektor generalny Beyond NRG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.