eWinner sponsorem tytularnym Apatora!

Firma eWinner, legalny bukmacher działający na rynku online od września bieżącego roku został sponsorem tytularnym żużlowego KS Toruń.

Na konferencji obecni byli prezes KS Toruń, Ilona Termińska, przedstawiciele eWinner oraz zawodnicy Adrian Miedziński i Tobiasz Musielak.

– Już na etapie założeń strategii marki eWinner wiedzieliśmy, że dynamika, emocje i barwna społeczność skupiona wokół żużla, będzie naturalnym środowiskiem dla nas. Z perspektywy biznesowej, polski żużel posiada ogromny potencjał kibiców, którzy uzupełniają emocje stadionowe i transmisyjne o emocje rozrywkowe u bukmachera. Z drugiej strony zasięg marketingowy żużla w Polsce pozycjonuje tę dyscyplinę w absolutnym topie medialnym, co docelowo dla eWinnera stwarza niesamowite możliwości promocji nie tylko sprzedażowej, ale przede wszystkim pokazania Polsce do jakiej marki aspirujemy, jakie wartości będą budowały naszą pozycję i – najważniejsze – co możemy dawać, aby wspierać aktywnie rozwój polskiego sportu – mówi Grzegorz Nowak, prezes eWinner.

Umowa między klubem i sponsorem została podpisana na rok. W jej zapisach zawarto kwestie m. in. dotyczące promocji, umieszczenia logotypu na kombinezonie i motocyklu, działań w mediach elektronicznych.

– Poza oczywistymi korzyściami i atrakcyjną ofertą bukmacherską dla kibiców eWinner Apatora Toruń, będziemy starali się mobilizować Klub, a pośrednio także miasto, aby mecze na Motoarenie były wydarzeniami sportowymi z elementami rozrywki, które będą skłaniały mieszkańców do obecności i uczestnictwie w atrakcjach zorganizowanych także wkoło stadionu. Ponadto, wraz z Klubem ustaliliśmy nasze wsparcie w działania jakie realizować będzie eWinner Apator Toruń w ramach wspierania lokalnej społecznościdodał Grzegorz Nowak.

eWinner z siedzibą w Gdynii to legalni polski bukmacher, który swoją działalność rozpoczął 25 września 2019 r. i działa wyłącznie na rynku zakładów online. Więcej o tym bukmacherze można przeczytać tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *