eWinner postawił na boks – nowy partner KnockOut Promotions!

Legalny bukmacher eWinner, działający na polskim rynku od niecałego roku, po raz kolejny podejmuje działania mające na celu wspieranie polskiego sportu.

Partnerstwo z Knockout Promotion jest sygnałem dla wszystkich fanów sportów walki w Polsce. W naszej ofercie dużą rolę odgrywa obecnie piłka nożna i żużel, a w planach mamy sukcesywne poszerzanie dedykowanej oferty do szerszego grona kibiców innych dyscyplin sportowych, stąd decyzja o wsparciu boksu” – mówi Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

Najbliższe Gale Knockout Boxing Night odbędą się pod patronatem eWinnera jako Oficjalnego Bukmachera i Sponsora Głównego wydarzeń.

„Współpraca między eWinner a Knockout Promotion od początku układa się w atmosferze pełnejświadomości wzajemnych celów biznesowych i strategicznych. Dzięki mocnemu aliansowi, Promotor udzielił nam wyłącznej zgody na oferowanie zakładów wzajemnych na galę Knockout Boxing Night 11. Zapraszamy wszystkich fanów boksu na naszą stronę www.ewinner.pl, gdzie mogą postawić zakłady na galę” – dodał Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

„Z nieskrywaną satysfakcją przywitaliśmy eWinner w gronie naszych sponsorów. Zaangażowanie firmy bukmacherskiej pokazuje, że dzięki sprawnej organizacji przedsięwzięć okołosportowych, jesteśmy w stanie zwiększać zainteresowanie boksem i zapewnić Polsce dalsze sukcesy sportowe w naszej koronnej dyscyplinie sztuk walki” – powiedział Andrzej Wasilewski, prezes Knockout Promotions.

eWinner jest legalnym bukmacherem wspierającym polski sport. Od 2020 roku jest Oficjalnym Sponsorem Ekstraligi Żużlowej, Tytularnym Sponsorem eWinner 1. Ligi Żużlowej oraz klub żużlowego eWinner Apator Toruń. Ambasadorem marki jest były koszykarz NBA – Marcin Gortat, który realizuje wspólnie z bukmacherem projekty marketingowe oraz związane z działalnością jego fundacji – „Fundacja Marcina Gortata – Mierz Wysoko”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *