Etoto dokonało migracji na nową platformę SB Betting

W nocy dokonała się migracja systemu ETOTO na nową platformę SB Betting, doświadczonego i sprawdzonego dostawcy systemów do firm bukmacherskich.

Z usług szczecińskiej firmy technologicznej korzystają już polskie firmy takie jak Totalbet, forBET, BETFAN oraz eWinner. Wczoraj do tego grona doszedł bukmacher ETOTO.

Spółka SB Betting oferuje najwyższej klasy produkty: systemy do firm bukmacherskich, lotto, totalizatory piłkarskie, sporty wirtualne czy produkty kasynowe.

Firma została założona w 2011 r. przez Clausa Rasmussena, który obecnie pełni rolę CEO w spółce. Rasmussen posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze gier hazardowych. Jest on współzałożycielem duńskiego bukmachera Scandic Bookmakers, którego początki sięgają 1997 roku. W 2012 marka została sprzedana firmie Sportingbet – transakcja nie obejmowała jednak oprogramowania.

Cała firma skupiona jest wokół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, wielu z nich zaczynało w jeszcze w Scandic Bookmakers. Główna siedziba firmy znajduje się na Malcie.

Szefem polskiego oddziału jest Michał Głowacki, który pełni rolę dyrektora operacyjnego. Michał Głowacki z wykształceniem programistycznym jest jednym z pierwszych architektów platformy, współpracując z firmą od 2005 roku.

SB Betting Software na scenie międzynarodowej współpracuje z takimi operatorami jak Betsson Group (marka Europebet.com), Editec (marka Premierbet.com). Poza tym aktywnie współpracuje też z innymi firmami z branży gamingowej jak m.in Sportradar, Betgenius, Microgaming, NetEnt, Statscore czy Golden Race.

SB Betting Software mocno działa na kontynencie Afrykańskim. Premierbet (Ghana, Rwanda, Tanzania, Senegal, Demokratyczna Republika Kongo, Kamerun, Malawi), Merrybet (Nigeria), Nairabet (Nigeria), to tylko niektórzy z wielu partnerów SB Betting na czarnym lądzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.