Esport Freebet 35 PLN w eWinner

Druga odsłona eWinner Cup startuje już w ten weekend, a z tej okazji eWinner przygotował dla Was bogaty pakiet powitalny.

W pakiecie tym możecie zgarnąć FREEBET 35 PLN z okazji rozpoczęcia rozgrywek!

Odebranie zestawu powitalnego ze specjalnym FREEBETEM jest niezwykle proste. Jeżeli jeszcze nie masz konta w eWinner, zarejestruj się z kodem promocyjnym „EWINNERCUP” i odbierz pakiet na start.

Aby FREEBET został przypisany do Twojego konta, wystarczy, że stawka pierwszego zakładu będzie wynosić minimum 50 PLN.

Kolejna edycja eWinner Cup, w którego puli nagród znalazło się 2500 PLN, wystartuje już w piątek, 8 maja, o godzinie 15:00. Do rywalizacji stanie 128 drużyn! Każdy mecz tego dnia odbędzie się w systemie BO1. Cztery najlepsze ekipy z piątku awansują do sobotniego etapu, podczas którego poznamy zwycięzcę nagrody głównej.

W sobotę, 9 maja, o godzinie 15:00 rozpocznie się decydująca faza eWinner Cup. Tego dnia każdy mecz zostanie rozegrany w systemie BO3. Na początek odbędą się mecze 1/4 finału. Cztery najlepsze zespoły z piątku zmierzą się z drużynami influencerów i zawodowych graczy. Wśród nich będą m.in. PAGO oraz morelz, a kolejnych kapitanów poznacie już w czwartek!

Zwycięzcy zainkasują nagrodę główną w wysokości 2500 PLN. Warto pamiętać, że sobotnie mecze eWinner Cup będziesz mógł wrzucić na kupon.

About Author

1 thoughts on “Esport Freebet 35 PLN w eWinner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *