Energybet partnerem Aston Villi, William Hill z Tottenhamem

Oficjalnym partnerem bukmacherskim tegorocznego spadkowicza z Premier League został Energy Bet, nowo otwarta bukmacherska odnoga Energy Casino.

Firma będzie współpracować z Aston Villą na rynku europejskim i brytyjskim. Emilia Rynkowska będąca Country Managerem Energy Bet na Wyspach Brytyjskich stwierdziła:

„EnergyBet jest podekscytowane współpracą z klubem piłkarskim o takiej renomie jak Aston Villa. To jeden z najstarszych i najbardziej utytułowanych klubów w Anglii i jest to niezwykła przyjemność, być związanym z każdym na Villa Park. Klub zapewni nam doskonałą platformę do promowania naszej marki.”

Choć strona bukmachera nie została jeszcze otwarta dla Brytyjczyków (powinno to jednak nastąpić jeszcze w sierpniu), to fani Aston Villi już mogą brać udział w konkursach, w których mogą wygrać bilety VIP na spotkania tego sezonu oraz koszulki ulubionego klubu.

William Hill z Tottenhamem

Na okres dwóch lat z Tottenhamem Hotspur związała się jedna z najbardziej renomowanych firm brytyjskich, William Hill. W ramach współpracy logo bukmachera zobaczymy na bandach reklamowych oraz w kanałach online angielskiego klubu (m.in. strona internetowa i serwisy społecznościowe). William Hill będzie miał również możliwość zaoferowania swoich usług bukmacherskich kibicom na White Hart Lane.

william_hill_730x510

Według Alexa O’Shaughnessy’ego Dyrektora Marketingu William Hill transakcja będzie miała same korzyści:

„Tottenham Hotspur jest jednym z najbardziej znanych zespołów w światowym futbolu i jesteśmy zachwyceni, że udało się nam zawrzeć to partnerstwo. Profil klubu pomoże wspierać nasze cele firmowe i biznesowe a jego lokalizację w Haringey daje nam wyjątkową okazję do dalszego zademonstrowania naszego zaangażowania w Londynie i okolicach.”

Źródło: www.avfc.co.uk/www.tottenhamhotspur.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.