Ekstra 60 PLN na ESPORT!

Esportowi eksperci! Z myślą o wszystkich użytkownikach bukmacher STS przygotował dla Was kolejny esportowy bonus – EKSTRA 60 PLN!

Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ.

W dniach 21.07 (01:00) – 23.07 (23:59) wrzuć na swój kupon minimum 3 zdarzenia,na którym przynajmniej jedno obejmuje ofertę esportową z minimalnym kursem kuponu wynoszącym 2.50.

Twoi faworyci zwyciężyli, a kupon okazał się wygrany? To Twój podwójny sukces! Oprócz wygranej z kuponu otrzymasz EKSTRA 15% od STS na konto bonusowe! Maksymalny bonus na jeden dzień to 20 PLN.

Jak to działa?

Akcja polega na zawarciu zakładu lub zakładów AKO z konta depozytowego z oferty prematch lub Live, na którym znajdą się minimum trzy zdarzenia, z których przynajmniej jeden obejmuje zdarzenie z oferty esport z minimalnym kursem kuponu wynoszącym 2.50, liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu. Pod uwagę są brane zakłady rozliczone jako wygrane do dnia 23.07.2020 r. do godz. 23:59.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Akcja jest skierowana do wszystkich Klientów którzy zarejestrowali konto w serwisie sts.pl.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 24.07.2020 r. do godz. 23:59.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Co muszę zrobić aby wziąć udział w Akcji?

Aby wziąć udział w Akcji należy po zalogowaniu się na swoje konto potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział”.

Co zyskuję w tej akcji?

Nagrodę stanowi doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą równowartość 15% stawki za zawarty zakład. Maksymalna wysokość Bonusu dla jednego Uczestnika wynosi 20 PLN dziennie i 60 PLN łącznie w ramach Akcji.

Czy wszystkie kupony biorą udział w akcji?

Nie, w Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 21.07.2020 r. godz. 01:00 do 23.07.2020 r. godz. 23:59.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.