EKSPERT+ drugą nowością w ramach kampanii „Produkt+”

Fortuna

Fortuna online zakłady bukmacherskie kontynuuje kampanię „Produkt+“, która ma na celu odświeżenie i ulepszenie produktów będących już w ofercie bukmachera, a także wprowadzeniu nowości. Po podniesieniu limitu wygranej na jednym kuponie aż do 601 000 PLN, które było pierwszą ze zmian, bukmacher prezentuje tydzień później kolejne usprawnienie w postaci ulepszonego produktu EKSPERT, a więc EKSPERT+, w którym Klient m.in będzie mógł zwiększyć swoją wygraną aż o 33% oraz uzyskać jednocześnie bonus 5 000 PLN!

Ekspert+ to rodzaj zakładu wzajemnego 1×2, w którym Klient może obstawić od 8 do nawet 20 zdarzeń, głownie dotyczących spotkań piłkarskiej Ekstraklasy, 1. Ligi, a także innych rozgrywek europejskich. W zależności od dokładnej liczby typów na kuponie, może on zyskać bonus do ewentualnej wygranej:

  • 8 i 9 spotkań na kuponie – bonus kursowy 1.11 (w praktyce – +11% do wygranej)
  • 10 i 11 spotkań na kuponie – bonus kursowy 1.22 (+22% do wygranej)
  • 12 spotkań na kuponie – bonus kursowy 1.33 (+33% do wygranej)

Ponadto, jeśli Klientowi uda się wytypować poprawnie wszystkie wydarzenia, niezależnie od ich liczby na kuponie, to do jego wygranej dolicza się bonus 5 000 PLN.

[quote style=”1″ author=””]EKSPERT+ to jedyny tego typu produkt pośród legalnych bukmacherów w Polsce – mówi Maciej Nowak, szef działu bukmacherów w firmie Fortuna online zakłady bukmacherskie. – Nasza firma daje swoim Klientom dowolność wyboru spotkań spośród zaproponowanych przez Fortunę, a co najważniejsze z perspektywy Gracza – oferuje mu bonus podwyższający wygraną aż do 33%. Skorzystać z nowego produktu może każdy, gdyż minimalna stawka to zaledwie 5 złotych – dodaje Nowak.[/quote]

EKSPERT+ jest drugą z czterech nowości w ramach jesiennej kampanii Fortuny pt. „Produkt+“. Zarówno EKSPERT+ jak zeszłotygodniowe podniesienie limitu maksymalnej wygranej na jednym kuponie aż do 601 000 PLN obowiązuje wszystkich graczy – zarówno tych obstawiających w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i korzystających z zakładów wzajemnych na stronie www.efortuna.pl.

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *