Eintracht – Bayer, 18/10, godz: 20:30, stadion: Commerzbank-Arena

Mając na koncie tyle samo punktów, co cztery inne drużyny w Bundeslidze, goście tego spotkania nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów i ewentualny spadek w tabeli.

Eintracht Frankfurt jest jednak drużyną, która może pochwalić się jedną z najlepszych form w lidze, będąc gospodarzem. Niemniej ostanie spotkanie bezpośrednie między obiema ekipami zakończyło się wysoką wygraną Bayeru 6-1. Co jest jeszcze istotne to to, że w trzech poprzednich pojedynkach, obie ekipy znalazły drogę do siatki przeciwnika. Ponadto, Eintracht Frankfurt wygrał tylko w jednym spotkaniu z Bayerem, podczas ostatnich pięciu starć. W tych spotkaniach nie zanotowano natomiast remisu. Zatem Bayer, pokonał drużynę z Frankfurtu aż czterokrotnie. Remis odnotowano tylko raz w piętnastu poprzednich starciach.

Warty uwagi jest również fakt, że w ośmiu z dziesięciu poprzednich pojedynków między obiema ekipami padło dość dużo bramek. Ponieważ średnia linia bramkowa u bukmacherów wynosi 2.5, jest to dobra opcja do obstawienia w tym przypadku.

Przerwa na mecze międzynarodowe może być jednak dobrą opcja dla gospodarzy, którzy ostatni mecz w lidze, na własnym terenie zremisowali 2-2 z Werderem Bremą. Niemniej Eintracht bardzo dobrze rozpoczął obecne rozgrywki i doznał tylko dwóch porażek. Chociaż Bayer, po porażce w Dortmundzie 4-0 wygrał dwa z ostatnich trzech meczów, jest również spragniony sukcesu i remis z silną ekipą z Lipska ich nie podłamał, myślę, że trzy punkty wylądują na koncie gości. Tym bardziej, ze „Aptekarze” przegrali tylko raz, w czterech ostatnich starciach wyjazdowych.

 

„Podwójna szansa X2” – @1.40

 

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.