Edytuj zakłady w Bet365

Bet365 wprowadził nową funkcjonalność do swojej oferty zakładów bukmacherskich pod nazwą „Edytuj zakład”. To rewolucyjna zmiana na rynku.

Wprowadzenie do funkcji Edytuj zakład

Funkcja Edytuj zakład w Bet365 oferuje możliwość dodania, zamiany lub usunięcia selekcji z nierozliczonych prostych zakładów akumulowanych – przedmeczowych i na żywo. W przypadku nierozliczonych zakładów pojedynczych, masz możliwość zamiany lub dodania selekcji.

Funkcja Edytuj zakład jest oferowana, kiedy funkcja Zamknij zakład jest dostępna dla wszystkich nierozliczonych selekcji w Twoim zakładzie i tam, gdzie wynik zakładu nie został jeszcze określony. Oznacza to, że nawet w przypadku, gdy kilka selekcji z Twojego zakładu akumulowanego zostało już rozstrzygniętych, to nadal masz możliwość skorzystania z funkcji Edytuj zakład.

Podczas edytowania zakładu, bieżąca wartość zamknięcia zakładu zostanie użyta jako nowa stawka i wszystkie kursy zostaną zaktualizowane, aby uwzględnić kursy na żywo, a nie początkowo wzięte kursy.

W jaki sposób zmienić swój zakład

Możesz zmienić swój zakład na swoim urządzeniu mobilnym lub tablecie na zakładce Zamknij zakład w sekcji Moje zakłady. Wybierz Edytuj zakład w prawej, górnej części kuponu, co pozwoli na dodanie, zamianę lub usunięcie wybranych przez Ciebie selekcji.

bet365_edytujDodawanie selekcji

Aby dodać selekcję do zakładu, musisz kliknąć na 'Dodaj selekcje’ na kuponie. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę główną i pojawi się okno pop-up zapraszające doprzejrzenia strony i dodania selekcji. Wybranie selekcji z jakiejkolwiek sekcji doda ją do tymczasowego kuponu, który pojawi się w dolnej części ekranu. Nowa kwota zwrotu zostanie uaktualniona, aby uwzględnić kursy dodatkowej selekcji/dodatkowych selekcji. Wybranie 'Dodaj do zakładu’ w dolnej części tymczasowego kuponu doda selekcję/selekcje do kuponu. Następnie musisz wybrać 'Zachowaj zmiany’ i 'Potwierdź’, aby zatwierdzić swoją prośbę o zmianę zakładu.

Zamiana selekcji

Aby zamienić selekcję na swoim zakładzie, musisz kliknąć na selekcję na kuponie. Wtedy pojawi się okno pop-up Zamiana selekcji, pozwalająca na wybranie alternatywnej opcji dla tego samego rynku. Kiedy wybierzesz zamianę, nowa kwota zwrotu zostanie uaktualniona, aby uwzględnić zmienione kursy zakładu. Musisz wybrać 'OK”, aby na kuponie została dodana nowa selekcja. Następnie musisz wybrać 'Zachowaj zmiany’ i 'Potwierdź’, aby zatwierdzić swoją prośbę o zmianę zakładu.

Usuwanie selekcji

Aby usunąć selekcję ze swojego zakładu, musisz wybrać ‘X’ po lewej stronie selekcji. Następnie usunięta selekcja pojawi się jako przekreślona na kuponie. Tą czynność można odwrócić wybierając ”Cofnij’ i wtedy selekcja zostanie z powrotem dodana do kuponu. Nowa kwota zwrotu zostanie wyświetlona, aby wyświetlić jakiekolwiek zamiany w selekcjach, kursach lub stawce. Następnie musisz wybrać 'Zachowaj zmiany’ i 'Potwierdź’, aby zatwierdzić swoją prośbę o zmianę zakładu.

Zachowywanie i potwierdzanie prośby

Kiedy dodasz, zamienisz lub usuniesz selekcje ze swojego zakładu, to będziesz musiał to potwierdzić, wybierając 'Zachowaj zmiany’. Po kliknięciu, przycisk 'Zachowaj zmiany’ zmieni się w 'Potwierdź’. Jeżeli nie klikniesz na potwierdzenie w ciągu pięciu sekund, to zmiany powrócą do poprzedniego stanu. Po wybraniu 'Potwierdź’, przycisk zmieni się na 'Zachowywanie’ i kiedy proces zostanie zakończony, Twój zakład wyświetli się jako zmieniony.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta w Bet365 zarejestruj się klikając w ten link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.