E-toto – widać już pierwsze zmiany…

Pod koniec maja informowaliśmy o zmianach zapowiadanych u bukmachera E-toto. Szybkie wpłaty i wypłaty, atrakcyjny bonus powitalny, bogata oferta zakładów na żywo, nowe logo – to główne czynniki, które miały zachęcić użytkownika do gry u tego bukmachera. Dziś wiemy już nieco więcej.

Możemy zdradzić, że w tych szumnych zapowiedziach jest sporo prawdy. Od kilku dni nowe logo pojawia się już na stronie bukmachera (wcześniej używane było tylko w komunikacji sponsorowania Polsat Boxing Night z udziałem Tomasza Adamka). W samej firmie w tej chwili trwają prace nad wdrożeniem nowej platformy bukmacherskiej, która ma być jedną z czołowych platform dostępnych na rynku.

W E-toto nastąpiły również spore zmiany kadrowe. Osobą odpowiedzialną za działania marketingowe firmy została persona, która przez wiele lat pracowała dla czołowych bukmacherów offshore’owych. Interesujące są również zmiany, jakie możemy zobaczyć w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wysokość kapitału zakładowego spółki E-TOTO ZAKŁADY BUKMACHERSKIE została podniesiona z 2006000,00 PLN do 8946300,00 PLN! Na rynku reklamowym już w kuluarach mówi się o dużych budżetach, które firma chce przeznaczyć na działania promocyjne w mediach. Nowi właściciele i nowe otwarcie w firmie E-toto? Wiele informacji na to wskazuje. Zapowiada się kolejny istotny gracz na polskim rynku bukmacherskim…

Zarejestruj się w TOTOLOTKU i odbierz BONUS do 700 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.