E-PLAY GO – serwis ogłoszeniowy branży rozrywkowej

e-playgo

Drodzy Czytelnicy prezentujemy Wam nowy serwis z rodziny E-PLAY stworzony z myślą o łączeniu kontrahentów związanych z branżą rozrywki.

Naszą ambicją było stworzenie platformy współpracy zarówno dla kupujących jak i sprzedających, szukających pracy i pracodawców. Zapraszamy do zapoznania się regulaminem oraz zasadami panującymi na E-PLAY GO i skorzystania z tej niepowtarzalnej możliwości dotarcia wprost do zainteresowanych tą branżą kontrahentów.

Serwis ogłoszeniowy E-PLAY GO pobiera opłaty jedynie od zamieszczających ogłoszenia, kupujący i szukający ofert są z wszelkich opłat zwolnieni.

W serwisie E-PLAY GO można również reklamować swoje produkty, firmy lub zdarzenia w formie banerów graficznych umieszczonych na głównej oraz wewnętrznych stronach serwisu.

Przydatne wiadomości:

  • jeśli chcesz coś sprzedać szybciej, skorzystaj z opcji „rolling”, jest ona płatna ale prezentuje ogłoszenie na głównej stronie w pasku reklamowym.
  • jeśli chcesz dodać dodatkowe ogłoszenia, możesz wykupić Pakiet Premium.
  • w każdej chwili możesz skorzystać z opcji „edycja”, jeśli uważasz, że w zamieszczonym ogłoszeniu jest błąd.
  • możesz przy swoim ogłoszeniu zamieścić do trzech fotografii. Zdjęcia nie są formatowane, dbaj o utrzymanie rozmiaru i dobrą rozdzielczość podczas zamieszczania zdjęć.
  • płatności za zamieszczanie ogłoszeń możesz dokonać kartą, PayPal (jeśli masz tam swoje konto) lub przelewem bankowym.
  • pamiętaj o odznaczaniu ogłoszeń nieaktualnych na swoim Panelu Klienta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ I DO AKTYWNEGO KORZYSTANIA Z E-PLAY GO!

 

728x90 100% az do 100PLN

 

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *