Dynamiczny rozwój Superbet na innych rynkach

Starający się o polską licencję na oferowanie zakładów bukmacherskich Superbet planuje zwiększyć zatrudnienie w swoim biurze na Gibraltarze do 50 osób w 2018 roku. Firma jest w końcowym stadium procesu negocjacji w sprawie licencjonowania działalności hazardowej online na Gibraltarze.

SuperBet będzie pierwszą firmą z regionu Europy Środkowej i Wschodniej, której uda się uzyskać taki status na Gibraltarze (wśród podmiotów hazardowych o licencji gibraltarskiej są m.in. Bet365, William Hill i Ladbrokes). Biorąc pod uwagę, że Superbet zamierza rozwijać działalność zakładów sportowych, firma otworzyła już biuro na Gibraltarze, a następnym krokiem będzie zwiększenie liczby pracowników – od 20 do 50 w 2018 roku.

Obecnie grupa Superbet posiada ponad 3000 pracowników w biurach w Rumunii (rynek, gdzie prowadzi główną działalność), Serbii, Chorwacji, Malcie, Polsce i Wielkiej Brytanii. Jest również na etapie finalizacji nowej platformy internetowej, która zacznie działać na Gibraltarze od 2018 roku. Dyrektorem zarządzającym Superbet na Gibraltarze zostanie Stuart Weston, były dyrektor handlu w William Hill.

Pod koniec tego roku, Superbet rozpocznie działanie na rynku online i offline w Polsce. Aby przygotować się do efektywnego startu, spółka skompletowała zespół z osób wcześniej pracujących u konkurencyjnych operatorów (m.in. Fortuna i STS). W Polsce Superbet ma nadzieję otworzyć pomiędzy 100 a 150 punktów stacjonarnych do końca roku. Pierwszym punktem docelowym mają być Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018, kiedy to firma zamierza mieć już 250 własnych punktów (firma intensywnie szuka już na portalach rekrutacyjnych pracowników do swoich lokali). Oprócz Polski, Superbet zamierza rozwijać się również na sąsiednich rynkach (m.in. Czechy) i w Europie Zachodniej.

Źródło: businesscover.ro

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 PLN

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *