Dwie kolejne ligi sportowe przystępują do reklamy bukmacherów w USA

Federalny zakaz zakładów sportowych zakończył się w maju 2018 roku. Od tego czasu główne ligi sportowe czerpią korzyści z legalnych zakładów sportowych. NFL pozwala drużynom zdobywać sponsorów z kasyn, a ich oficjalnym partnerem w grach jest Caesars Entertainment. Alliance Football i Arena Football League również angażują się w sponsorowanie.

Ligi sportowe i zakłady bukmacherskie

Przez wiele lat National Football League (NFL) stanowczo sprzeciwiała się legalizacji zakładów sportowych, walcząc zębami i paznokciami wraz z innymi ligami sportowymi w celu zachowania tego federalnego zakazu. W tej sprawie było mnóstwo działań prawnych, ale ostatecznie wysiłki były bezowocne. W maju 2018 r. Sąd Najwyższy orzekł o zakończeniu obowiązywania zakazu. Od tego czasu osiem stanów zalegalizowało zakłady bukmacherskie, a wiele innych jest gotowych do naśladowania w 2019 r. oraz nieco później.

Tuż po orzeczeniu Sądu Najwyższego ligi sportowe zrezygnowały z wysiłków na rzecz zwalczania zakładów sportowych. Zamiast tego zaczęli szukać sposobów, w jaki mogliby wykorzystać ten nowy rynek. Niektóre ligi, takie jak National Basketball Association (NBA) i Major League Baseball (MLB), mocno naciskały na uczciwość współpracy.

Byłby to kawałek z każdego zakładu sportowego, który trafiłby do lig. Następnie wykorzystano by te pieniądze do obsługi swoich systemów monitorowania w celu zapewnienia integralności ich wydarzeń. Do tej pory żaden stan nie włączył opłat za uczciwość do rachunku zakładów sportowych, ale niektóre stany rozważają taki przepis.

Stanowisko NFL w sprawie zakładów sportowych

NFL przyjmuje bardziej stonowaną postawę. Liga zezwala teraz swoim zespołom na przyjmowanie sponsorów gier hazardowych. Nie mogą promować konkretnych bukmacherów, ale ci sponsorzy mogą używać logo zespołu w swoich reklamach. Niektóre drużyny dostały się na pokład ze sponsorami kasyna, w tym Dallas Cowboys i Baltimore Ravens.

NFL jako całość również uczyniło Caesars Entertainment oficjalnym sponsorem swojej ligi. Niewiele informacji na temat tej umowy zostało upublicznionych, ale wiadomo, że Ceazars może używać logo NFL w swoich reklamach, a w zamian pomogą lidze w zakresie środków ochrony integralności.

Pojawiają się również inne ligi piłkarskie

NFL nie jest jedyną ligą piłkarską w Ameryce Północnej, która obejmuje zakłady sportowe. Zarówno Arena Football League (AFL), jak i nowa wiosenna liga znana jako Alliance of American Football (AAF) prowadzą rozmowy z bukmacherami kasynowymi.

AFL ma zespół w Atlantic City w nadziei, że wykorzysta entuzjazm dla zakładów sportowych. Liga ma nadzieję, że zakłady sportowe przyczynią się do zwiększenia zaangażowania fanów i zwiększenia popularności ligi.

Komisarz Ligi, Randall Boe mówi:

[quote style=”1″ ]”Uważamy, że Arena Football i zakłady sportowe to mecz stworzony w niebie. Oglądając nasze gry, stawiasz na nasze gry. Sprawia to, że będzie jeszcze bardziej zabawnie. Z przeciętnie 90 punktów na jeden mecz i wynik niemal co sześciu graczy, powoduje że taka wersja sportowa posiada wysoką liczbę oktanów.”[/quote]

New Jersey prowadzi szarżę

W tej chwili New Jersey jest centralnym punktem zakładów piłkarskich. Niedawno bukmacherzy mogli oferować zakłady na gry AAF, ale tylko na ich wynik. Zakłady na piłkę nożną na arenie są dozwolone, ponieważ bukmacherzy zaczęli działać w tym stanie.

Pierwsza gra na własnym boisku nowego zespołu Atlantic City w AFL odbędzie się 5 maja. Zespół jest własnością Trifecta Sports and Entertainment, która ma również zespoły w Nowym Jorku i Filadelfii. Właściciele planują kilka innowacyjnych pomysłów w nowej sieci Atlantic City, aby pomóc zaangażować się w fanów.

FanDuel już akceptuje zakłady na gry AAF i będzie szykował się na nadchodzący sezon piłkarski na arenie. Dla ich zakładów sportowych będzie dostępny okres próbny.
Rzecznik FanDuel powiedział:

[quote style=”1″ ]”Umieścimy gry AAF na niektórych z naszych dużych ekranach u naszych bukmacherów FanDuel w New Jersey i Zachodniej Wirginii obok koszykówki NBA, NHL i college’u, i zobaczymy, co się stanie. Jest to nowy projekt, ale nie tu ma lepszej grupy docelowej niż bukmacher. „[/quote]

Źródło: vegasslotsonline.com

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *