Duże ruchy DraftKings w NY

DraftKings przedłużył umowę sponsoringową z Madison Square Garden (MSG) i rozszerzył zakres działań również o partnerstwo bukmacherskie. Dotychczas zakres umowy obejmował tylko daily fantasy sports.

Firma z siedzibą w Bostonie stanie się wyłącznym partnerem bukmacherskim  MSG i zespołów New York Knicks (NBA) oraz New York Rangers (NHL).

Marka bukmachera będzie prezentowana w całym obiekcie, w tym tablica wideo na fasadzie stadionu i cyfrowych ekranach wewnątrz stadionu. Obszary aktywacji DraftKings będą również tworzone podczas wydarzeń sportowych z udziałem New York Knicks i New York Rangers.

„Jesteśmy dumni z tego, że zostaliśmy oficjalnym partnerem bukmacherskim najsłynniejszej areny na świecie. Madison Square Garden jest znana z zapewniania fanom niezapomnianych chwil czyli podobnie jak DraftKings” – powidział Ezra Kucharz, dyrektor ds. Biznesowych w DraftKings

Organy nadzoru w Nowym Jorku ma omówić potencjał zakładów mobilnych na stadionach w miejscach takich jak MSG w nadchodzących miesiącach.

About Author

1 thought on “Duże ruchy DraftKings w NY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *