Dobry czas na Custom bet?

Ponieważ branża hazardowa bardzo wyhamowała w ostatnim czasie, całkiem rozsądną opcją według mnie staje się Custom bet.

Co to jest Custom bet?

Custom bet, to przygotowany przez firmę eWinner zakład który może stworzyć sobie każdy z graczy. W związku z tym, że większość rozgrywek na całym świecie jest zawieszona, bądź została przedwcześnie zakończona, tudzież odwołana w ogóle, na stronach wszystkich bukmacherów (nie tylko polskich) aż wieje pustkami.

W zakładce „Popularne”, gdzie jeszcze do niedawna figurowały Premier League, Bundesliga, Serie A, La Liga, czy Liga Mistrzów, w chwili obecnej widnieje 1.liga Birmy, australijska A-League, czy Wyszejszaja Liha Białorusi.

Kampania profilaktyczna w okresie epidemii koronawirusa, która nakazuje pozostanie w domach dla niektórych wiąże się z tragiczną nudą, sztucznym uśmiechem, czy wypełnieniem czasu różnymi mało potrzebnymi rzeczami. W telewizji wszędzie koronawirus. Co tu robić?

Z tej nudy, o ile nie jest się fanem esportów, można stworzyć coś kreatywnego, coś pasjonującego co oderwie nas od obowiązków, a doda nieco adrenaliny. Tym czymś może być wymyślenie zakładu, jaki chcielibyśmy obstawić u bukmachera, a następnie śledzić jego rezultat, podnosząc sobie nieco ciśnienie. W eWinner to możliwe poprzez Custom bet. Wystarczy wypełnić, znajdujący się na stronie bukmachera, formularz, a po dwunastu godzinach możemy cieszyć się z zakładu, który będzie dostępny na stronie serwisu. Proste? Pewnie.

Co więcej, zakład ten będzie dostępny również dla wszystkich użytkowników eWinner! A dodatkowo my możemy obstawić jakikolwiek inny zakład Custom bet, wymyślony przez innego użytkownika. To fenomenalna i prosta forma, aby uczynić obstawianie jeszcze ciekawszym.

Zapraszamy wszystkich do zabawy! Formularz, który należy wypełnić znajdziecie TUTAJ!

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa