Dla kogo posada trenera Anglii?

Stołek selekcjonera reprezentacji Anglii w piłce nożnej to jedno z „najgorętszych” miejsc pracy dla trenera piłkarskiego. Posada, na której jest się poddanym ogromnej presji a ostatnie sukcesy to półfinał EURO 96. Po nieudanym występie na Mistrzostwach Europy we Francji pracę stracił Roy Hogdson. A skoro Anglia to kolebka zakładów bukmacherskich, to kursy na jego następcę spotkamy u niejednego operatora.

Sytuacja jest niezwykle dynamiczna, bowiem tuż po zwolnieniu Hogdsona faworytem na jego następcę był Gareth Southgate. Tuż za nim plasował się Glenn Hoddle. Dziś kursy przedstawiają się zgoła inaczej.

Wspomniany Southgate całkowicie wypadł z grona faworytów. Unibet obecnie prognozuje jego szanse na 15 do 1. Liderów rankingu jest dwóch: Sam Allardyce (kurs 2,5 w Unibet) oraz Jürgen Klinsmann (kurs 3,5 w Unibet). Dalej według analityków znajdują się Glenn Hoddle oraz Eddie Howe, których szanse wyceniono na 10 do 1. Natomiast jeżeli uważacie, że następcą Hogdsona zostanie Arsene Wenger zarobicie 18 zł za każdą postawioną złotówkę.

Coś dla łowców wysokich kursów? Ależ oczywiście:

Marcelo Bielsa @ 34,00
Claudio Ranieri @ 34,00
Vicente Del Bosque @ 51,00
Andre Villas-Boas @ 51,00
Fabio Capello @ 67,00
Lars Lagerbäck @ 81,00

A może Eric Cantona? Za niego Unibet zapłaci 101-krotność postawionej stawki…

cantona

Jeśli nie masz konta w Unibet możesz założyć je klikając w ten link

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.