Derby – Charlton, 30/12, godz: 20:45, stadion: Pride Park Stadium

Ostatnim tegorocznym spotkaniem w angielskiej League Championship będzie pojedynek pomiędzy Derby County, a Charlton Athletic.

Gospodarze tego spotkania znajdują się na 20 miejscu w tabeli ligowej, z dorobkiem 27 punktów, z kolei ich przeciwnicy, znajdują się dwa miejsca wyżej, z 28 oczkami.

Ekipa Derby County jest pogrążona w kryzysie ostatnimi czasy, bowiem od siedmiu spotkań nie zanotowali żadnego zwycięstwa. Ostatnia ich wygrana pochodzi z końca listopada i została odniesiona przeciwko Preston, na własnym stadionie.

Z kolei ich rywale, w drugi dzień Świąt przerwali jeszcze dłuższą serię spotkań bez wygranej, trwającą aż jedenaście kolejek. Ta wygrana jest o tyle istotna, iż została odniesiona z dużo wyżej notowaną drużyną Bristol City.

Z dwunastu rozegranych spotkań Charlton, w aż dziewięciu obie drużyny znajdowały drogę do siatki oraz w sześciu z ostatnich siedmiu na wyjeździe.

Natomiast zespół Derby zdecydowanie lepiej prezentuje się przed własną publicznością, gdyż z ostatnich dziesięciu starć tutaj, wygrał pięć i zanotował cztery remisy, a połowa tych starć zakończyła się bramkami zdobytymi przez obie z ekip.

Typ:

„1” – @1.88

„Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.73

Typer: PK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.