Dafabet dalej z Sunderlandem

Firma bukmacherska Dafabet przedłużyła swoją współpracę z Sunderlandem. Umowa z klubem będzie obowiązywać do końca sezonu 2018/2019.

Dafabet zachowa status głównego partnera klubu i miejsce na froncie koszulki angielskiego zespołu. Firma zaangażuje się również w ściślejszą współpracę z kibicami, szczególnie podczas spotkań domowych (m.in. poprzez dostarczenie fanom specjalnych flag).

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się przedłużyć i nieco poszerzyć naszą współpracę z Sunderlandem. Warunki transakcji zostały uzgodnione już jakiś czas temu, co dowodzi że obie strony bardzo cenią sobie wzajemną współpracę. Mamy już zaplanowane na lato ogłoszenie szeregu nowych umów nie tylko w piłce nożnej, ale w całym sporcie.” – powiedział John Cruces, dyrektor marketingu i sponsoringu Dafabet.

Współpracę z firmą bukmacherską pochwalił także Gary Hutchinson, dyrektor handlowy Sunderlandu, stwierdzając, że dotychczasowe roczne partnerstwo przyniosło obopólne korzyści również w wymiarze międzynarodowym.

Źródło: iGamingBusiness

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.