Czy kobiety lubią zakłady?

W przypadku zakładów bukmacherskich sport i polityka wciąż pozostają domeną mężczyzn, choć oczywiście są tu wyjątki. Kilka lat temu pewna Brytyjka w średnim wieku wygrała na zakładach piłkarskich ponad 575 tys. funtów. Typując wyniki kierowała się co prawda nie fachową wiedzą na temat futbolu, ale tym, czy dana drużyna miała ładnie brzmiącą nazwę.

Nie zmienia to jednak faktu, że są panie, które lubią obstawiać sport chociażby dla zabawy. Druga sprawa, że – jak widać na powyższym przykładzie – można na tym zdobyć prawdziwą fortunę. Większość kobiet woli jednak zakłady niesportowe i trzeba przyznać, że tego typu oferta jest u bukmacherów coraz szersza. Według badania CBOS-u, statystyczna Polka wydaje na gry hazardowe 86 zł rocznie. Najpopularniejsze wśród pań formy hazardu to loterie liczbowe, zdrapki czy konkursy sms-owe.

Dlaczego jednak kobiety w ogóle grają?

Jedna z polskich firm umożliwia swoim klientom, również płci żeńskiej, typowanie, kto na koniec VIII serii niezwykle popularnego w naszym kraju „Gra o Tron” będzie władcą Siedmiu Królestw. Największe szanse ma na to Jon Snow (kurs 2,50) przed Daenerys Targaryen (kurs 2,85) oraz Tyrionem Lannisterem (8,5).

Jeszcze inna firma bukmacherska umieściła w swojej ofercie bardzo popularny wśród Polek program rozrywkowy „Taniec z Gwiazdami”, który od lat przyciąga przed ekrany miliony widzów. W tej edycji największą faworytką do odebrania Kryształowej Kuli jest trenerka fitness Katarzyna Dziurska (kurs 2,10). Tuż za jej plecami plasuje się prezenterka telewizyjna Beata Tadla (kurs 3,65) i kontrowersyjny raper Popek (4,50).

Należy pamiętać że w Polsce zgodnie z obowiązującym prawem stawianie zakładów jest dozwolone u legalnych bukmacherów, posiadających licencję Ministerstwa Finansów.

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać – graj odpowiedzialnie i rozważnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa