Czwarte mistrzostwa w obstawianiu na żywo

Mateusz Juroszek

W najbliższy weekend zostanie wyłoniony mistrz Polski w obstawaniu na żywo. Najlepiej obstawiający z całorocznych eliminacji będą walczyć o nagrodę w wysokości 30 000 złotych.

Red: W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo. 4 raz zakłady bukmacherskie STS wyłonią Mistrza Polski.

Mateusz Juroszek, Prezes STS: – Organizujemy już czwartą edycję Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo. To unikatowe wydarzenie, które tworzymy z myślą o najlepszych typerach w Polsce. Do turnieju zaprosiliśmy 36 zawodników z całego kraju, którzy zostali wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach.

 Skąd pomysł na organizację takiego wydarzenia?

– Naszym celem było stworzenie wydarzenia dla naszych najbardziej doświadczonych typerów, gdzie mogliby się zmierzyć i poczuć ducha rywalizacji. Zresztą STS jest znany z organizacji różnego rodzaju inicjatyw dla fanów sportu. To my wyznaczamy trendy w naszej branży. Jesteśmy nowoczesną firmą bukmacherską, która cały czas inwestuje w innowacyjne technologie. Udostępniamy ofertę nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji i aplikacji na smartfony, co jest niezwykle istotne w zakładach na żywo.

14 października, gdy będą odbywały się Mistrzostwa grają piłkarskie ligi europejskie. Na jakich meczach najczęściej opierają swoje strategie zawodnicy i czy możemy mówić o strategii na takie Mistrzostwa?

– Każdy z naszych zawodników ma swoją taktykę i ulubione dyscypliny, które bardzo dobrze zna. Można powiedzieć, zatem, że tylu ilu zawodników, tyle też różnych strategii. Są osoby, które kierują się intuicją. Mamy też graczy, opierających swoje działania na statystykach, wyliczeniach i własnych analizach. Przychodzą oni na nasze Mistrzostwa ze swoimi notatkami i na ich podstawie obstawiają wyniki wydarzeń sportowych.

Najwięcej zawodników decyduje się na nasze zakłady na piłkę nożną. W zeszłym roku uczestnicy Mistrzostw chętnie typowali również tenisa czy żużel. Trzeba pamiętać, że STS ma najbardziej rozbudowaną ofertę – to zdecydowanie wyróżnia nas spośród innych bukmacherów w Polsce. W związku z tym w sobotę – poza futbolem – udostępnimy graczom zakłady na Ligę Mistrzów w piłce ręcznej, koszykarską Euroleague czy siatkarski klasyk Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów. Ponadto w sobotę w Lublinie będzie finał Indywidualnych Mistrzostw Europy w jeździe na żużlu.

Czym nas zaskoczy tegoroczna edycja Mistrzostw? Zawodnicy coraz lepiej przygotowani, to wymusiło zwiększenie ilości finalistów?

– Zbliżające się zawody są okazją do zaprezentowania naszych najnowszych usług i rozwiązań technologicznych, w które cały czas inwestujemy. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to w tym roku zwiększamy liczbę osób biorących udział w Mistrzostwach. W ten sposób turniej będzie bardziej emocjonujący. W tegorocznej edycji mamy zatem 36 uczestników. Oczywiście, z roku na rok gracze wykazują się coraz większą wiedzą i sprytem, dlatego zaktualizowaliśmy też zasady rozgrywki.

Początkowy stan konta każdego gracza to 1 000 złotych. W trakcie rund zawodnicy muszą maksymalnie powiększyć tę sumę, by przejść do kolejnych etapów. Dodatkowo, aby uatrakcyjnić rozgrywkę muszą równolegle spełnić kilka warunków – w każdej rundzie są zobowiązani do obstawienia minimum 20 zakładów o kursie nie mniejszym niż 1.40 na łączną kwotę przekraczającą 500 złotych. To sprawia, że zawody powinny być bardziej wyrównane i ekscytujące niż przed rokiem.

Obstawianie na żywo rośnie w siłę? Podczas trwania meczu na bandach ledowych STS emituje aktualne kursy na to wydarzenie? Kibice coraz częściej obstawiają w trakcie wydarzenia, nawet będąc na trybunie i oglądając ten mecz?

– Zakłady na żywo to najszybciej rosnący segment rynku bukmacherskiego. Notujemy w tym obszarze trzycyfrowe tempo wzrostu. W związku z tym cały czas nie tylko poszerzamy naszą ofertę, ale wprowadzamy nowe funkcjonalności dla użytkowników. Mamy dedykowaną aplikację mobilną, z której korzysta coraz więcej graczy. Dysponujemy własnym i szybkim systemem wypłat – STSpay – oraz szeregiem usług dodatkowych – takich jak STS TV, gdzie można śledzić transmisje ok. 2 000 wydarzeń sportowych każdego miesiąca. Ponadto współpracujemy z licznymi klubami sportowymi w całym kraju i reprezentacją Polski w piłce nożnej. Umowy sponsorskie pozwalają nam na obecność na stadionach – na bandach led oraz telebimach, gdzie wyświetlamy nasze aktualne kursy. To wszystko sprawia, że klienci mają coraz więcej okazji do obserwowania spotkań sportowych i obstawiania ich wyników jednocześnie.

Pół roku temu pojawiła się nowelizacja Ustawy Gier Hazardowych i zniknęła z Polski część nielegalnych bukmacherów. Nadeszły lepsze czasy dla legalnych bukmacherów w Polsce?

– Od dłuższego czasu obserwujemy regularny wzrost liczby naszych użytkowników. Obecnie przyrost nowych graczy cały czas utrzymuje się na wysokim poziomie. Na pewno wpływ na tę sytuację miała nowelizacja ustawy hazardowej, jednak istnieje inny, bardziej istotny czynnik. Od pewnego czasu obserwujemy, bowiem zmianę zachowań wśród klientów, gdyż coraz więcej Polaków zaczyna traktować zakłady bukmacherskie, jako ciekawą rozrywkę i grę dla zabawy. Ponadto inwestujemy w rozwój funkcjonalności naszych usług. To wszystko sprawia, że śledzenie wydarzeń sportowych wiąże się ze zdecydowanie większymi emocjami i jest po prostu przyjemniejsze.

Źródło: sport.pl

Odbierz do 1000 PLN w LV BET na start!

728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.