Cracovia – GKS Jastrzębie 18 lutego, godzina 18:00

Hokeiści Cracovia podejmą GKS Jastrzębie w drugiej serii spotkań ćwierćfinałowych Polskiej Hokej Ligi. W pierwszym meczu lepsza okazała się Cracovia, pokonując rywala na wyjeździe 1:2.

Ostatnie spotkanie dobrze zaczęło się dla zawodników Roberta Kalabera, którzy wyszli na prowadzenie w 5 minucie i mieli przynajmniej kilka okazji, by podwyższyć wynik przed przerwą. Natomiast kolejne kwarty należały już do ekipy Rudolfa Rohacek. „Pasy” aż dwukrotnie wykorzystały sytuację, gdy na tafli było mniej zawodników. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Adama Domogała, który zaliczył asystę i zdobył zwycięskiego gola. W ostatniej odsłonie krakowianie kontrolowali grę, na nic zdało się wycofanie bramkarza przez Jastrzębie.

Myślę, że i tym razem lepsza będzie drużyna Cracovii, dlatego stawiam zwycięstwo gospodarzy po kursie 2.1.

TYPER: Robert Madzia z Superbet