Copa America, Brazylia – Peru, 07/07/2019, godz: 22:00

„Mekka światowej piłki nożnej” w Maracanie będzie gospodarzem finału tego prestiżowego turnieju, a dla reprezentacji Brazylii historia powinna być warta naśladowania. Prawdą jest jednak, że nie osiągnęli jeszcze wyniku odpowiednich dla tych wielkich gwiazd w swojej drużynie, ale mimo to udało im się zmierzyć z każdą przeszkodą w tym turnieju i do tej pory pozostają niepokonani.

Szanse na podniesienie trofeum przez Peru i pokonanie gospodarzy, po przegranej 0:5 w ostatnim bezpośrednim meczu, są niezwykle niskie. Piłkarze Tite’a są w gazie, a zatrzymanie ich w takiej formie jest prawie niemożliwe.

„Canarinhos” są niepokonani w ostatnich 15 meczach i tak było w 45 z ostatnich 48. Wygrali także 13 z ostatnich 15 starć i zachowali 23 razy czyste konto w ostatnich 28 meczach. Co ważne, zespół nie stracił jeszcze bramki w turnieju, a być może będzie dążyć do ukończenia zawodów, zachowując czyste konto.

Z kolei Peruwiańczycy, z zaledwie pięcioma zwycięstwami w ostatnich piętnastu meczach i pięcioma porażkami w ostatnich sześciu spotkaniach przeciwko Brazylii, powinni zacząć odmawiać „Zdrowaś Mario”.

Typ:

„Brazylia wygra do zera” – @1.74

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa